ru ua

ДФС закрила черговий підпільний інтернет-магазин електроніки з Китаю

ДФС закрила черговий підпільний інтернет-магазин електроніки з Китаю Фото: підпільні товари інтернет-магазину

Трирічний оборот запорізького веб-сайту від нелегальної торгівлі склав понад 18 мільйонів гривень

Працівники податкової міліції Запорізької області виявили і припинили діяльність підпільного інтернет-магазину з реалізації несертифікованої в Україні електронної техніки виробництва Китаю, завезеної на територію України з порушенням митних правил. Про це сьогодні повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України (ДФС).

В рамках проведення операції "Кордон-2016" і розслідування кримінального провадження за частиною третьою статті 212 КК України встановлено, що протягом 2013-2015 років через інтернет-магазин було реалізовано товарів на суму понад 18 млн гривень.

На підставі постанови суду було проведено обшуки в офісному приміщенні інтернет-магазину та за місцями проживання фігурантів.

"Під час обшуків вилучено мобільні телефони M1, Paris, Homtom, Blackview, Meizy, копії мобільних телефонів відомих брендів iPhone 6, Samsung Galaxy, HTC, планшетних комп'ютерів iPad, HP і аксесуарів до них на загальну суму 550 тисяч гривень, а також документи, що підтверджують реалізацію товарів з використанням кур'єрських служб експрес-доставок", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, кількість "сірих" iPhone в Україні перевищує офіційні показники у тридцять разів.

У жовтні в Києві податківці вилучили велику партію продукції Apple, тоді як у серпні подібну контрафактну торгівлю зафіксували у Дніпропетровську і Запоріжжі.

Як повідомляло РБК-Україна, торговці "сірими" iPhone потрапили під приціл ДФС.