Кількість "сірих" Iphone в Україні перевищує офіційні показники в 30 разів

Результати роботи комісії з розслідування фактів зловживань у Державній фіскальній службі (ДФС) показали, що "сірі" показники кількості Iphone на внутрішньому ринку перевищують офіційні дані в 30 разів. Про це йдеться у статті РБК-Україна "Комісія Абромавичуса з ГФС: Білоус тримається з останніх сил, Макаренко та Хоменко йдуть".

"Комісія аналізувала і статистику офіційно ввезених Iphone і їх кількість на внутрішньому ринку України. "Сірі" показники більше офіційних в 30 разів", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, робота слідчої комісії, призначеної прем'єр-міністром два тижні тому, 24 лютого, з метою розслідування діяльності ДФСУ, продовжено ще на кілька днів. Таким чином, питання про відновлення повноцінного функціонування головного фіскального органу України і його тимчасово відстороненого від роботи керівника Ігоря Білоуса, залишається відкритим.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся