ua en ru

Компанія Wargaming оголосила про вихід World of Tanks на PlayStation4

Компанія Wargaming оголосила про вихід World of Tanks на PlayStation4 Фото: World of Tanks на PlayStation®4

Крім того, до 31 січня танковим гравцям обіцяють ексклюзивний геймерський контент

Провідний розробник комп'ютерних ігор Wargaming повідомляє про вихід World of Tanks на популярній платформі PlayStation®4, користувачам якої від 19 січня надано доступ до танкових free-to-play MMO боїв у форматі 15 на 15. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Wargaming.

Кожен користувач, що зайшов до гри не пізніше 31 січня, безкоштовно отримає американський преміумний танк T1E6-PS з ексклюзивним камуфляжем.

Крім того, до 30 квітня гравці можуть поповнити свою колекцію техніки унікальним елітним танком Pz.Kpfw. IV Ausf. H, стилізованим під популярне аніме Girls und Panzer. Ця модифікація доступна танкістам, які заробили достатню кількість досвіду на стандартній версії машини.

Для найвідданіших фанатів гри у PlayStation®Store передбачено пакети засновника, що включають у себе преміумну техніку, преміум-акаунт, ігрове золото і рідкісні танки. Передплатники PS®Plus отримають доступ до преміум-пакету, який включає ексклюзивний легкий танк Pz.Kpfw. II Ausf. J, три дні преміум-акаунта і знижки на різні товари в магазині.

Компанія Wargaming оголосила про вихід World of Tanks на PlayStation4

World of Tanks для PlayStation®4 позиціонується як повноцінний ігровий продукт для танкістів з епіцентру захоплюючих битв середини ХХ століття, що успадкував кращі риси оригінального "Світу танків": яскраву і видовищну графіком, різноманітність карт, багатий арсенал з понад 130 моделей техніки СРСР, США і Німеччини.

У дереві розвитку представлено легкі, середні і важкі танки, ПТ-САУ і САУ. Кожен клас дозволяє вибудовувати особливу тактику бою, що відповідає індивідуальним перевагам гравця. Крім того, версія для PS®4 підтримує унікальні можливості платформи, що створюють додаткову глибину відчуттів, - DualShock®4, Share Play і PlayStation®Vita Remote Play.

"Ми дуже раді виходу World of Tanks на PlayStation®4. Тепер користувачі цієї популярної платформи зможуть приєднатися до великої армії танкістів і відчути весь спектр емоцій від цієї легендарної гри", - сказав операційний продюсер Wargaming Артем Сафронов, додавши, що доступ до World of Tanks на PlayStation®4 є безкоштовним для всіх PS-акаунтів.

Зараз же один з найбільших світових видавців і розробників на ринку free-to-play MMO, що випустив більше 15 проектів, працює над воєнною серією MMO-ігор, присвячених танковим, повітряним і морським битвам середини XX століття: World of Tanks, World of Warplanes і World of Warships. Всі три проекти є частиною єдиної ММО-всесвіту заснованої у 1998 компанії Wargaming.net.

Якщо у 2014 році Wargaming вийшов на нові платформи, випустивши World of Tanks на Xbox 360 і World of Tanks Blitz на iOS і Android, то у 2015 році відбувся реліз World of Tanks на Xbox One і World of Tanks Blitz на Windows 10. І ось тепер World of Tanks вийшов на PlayStation 4 на початку 2016.

Налагодивши співпрацю з військово-історичними музеями по всьому світу, Wargaming бере активну участь у заходах зі збереження і реставрації легендарних зразків військової техніки, привертаючи інтерес інших компаній до цієї теми в рамках створеної у 2013 глобальної програми "Пам'ятаємо все".

Чувствуете, земля дрожит? Так наступает тяжёлая техника! World of Tanks выходит на PS4 уже сегодня – готовьтесь к бою и смотрите релизный трейлер!

Опубліковано PlayStation Russia 19 січня 2016 р.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2015 року Wargaming представила світовий реліз World of Tanks Generals.

Як повідомлялося, остання "чорна п'ятниця" порушила безпеку Sony PlayStation. Зокрема, ажіотажні розпродажі за спецзнижкми призвели до того, що наприкінці листопада 2015 обладнання Sony не справлялося з різким стрибком навантаження на трафік, не маючи в піковий момент достатнього ресурсу для управління клієнтською онлайн-активністю у PlayStation Network.