ru ua

"Чорна п'ятниця" порушила безпеку Sony PlayStation

"Чорна п'ятниця" порушила безпеку Sony PlayStation Фото: "Чорна п'ятниця" не пройшла повз Playstation (3Dnews)

Це не перший збій у мережі популярної ігрової консолі за останній час

Популярні масштабні розпродажі на честь знаменитої "Чорної п'ятниці" включають у себе найрізноманітніші групи товарів, а насамперед - електроніку та комп'ютерну техніку. Ще однією точкою торгового зростання наприкінці листопада 2015 стали ігрові консолі, повідомив напередодні цифровий дайджест 3Dnews.

Як зазначається, багато ритейлерів у ході Black Friday пропонували PlayStation 4 за вельми привабливою ціною як для стандартних гурманів шопінгу, так і для фанатів знижкової істерії.

Ажіотажні розпродажі за спеціальними знижками навряд чи могли залишити у спокої тих, хто досі лише мріяв про власну ігрову незалежність, довго і нудно відкладаючи придбання nextgen-приставки в довгий ящик.

Крім того, з великими знижками в тому числі можна було купити і найпопулярніші ігри у PlayStation Network.

Спровокованого таким чином надмірного напливу користувачів зазнали напередодні урочистого відкриття сезону різдвяних розпродажів по всьому світу, зокрема, і сервіси Sony. Можливо, в компанії не розраховували, що всі новоспечені власники PlayStation 4 одночасно кинуться налаштовувати свої придбання.

Ажіотажний купівельний попит вже на ранок "Чорної п'ятниці", 27 листопада "вігукнувся" далеко не кращим для користувачів PlayStation Network чином. На проблеми з доступом до мережі посипалася ціла маса скарг.

Як з'ясувалося, обладнання Sony з різким стрибком навантаження на трафік не справлялося через чисто технічні причини, не маючи в піковий момент достатнього ресурсу для управління клієнтської онлайн-активністю.

Втім, Sony PlayStation вдалося швидко відновити нормальне функціонування PSN. До ранку вівторка, 29 листопада, нових повідомлень про збої в роботі PlayStation Network не надходило.

За останній час це не перший збій у PlayStation Network. Як правило, трапляються нетривалі неполадки, пов'язані з надто великим навантаженням на сервіс у дні розпродажів або на свята. Втім, влітку 2014 року PSN у результаті хакерської атаки було виведено з ладу на кілька днів.

Нагадаємо, ігрові приставки PlayStation 4 могли використовувати паризькі терористи для організації каналу більш безпечного виду зв'язку через PS4.