ru ua

Wargaming представила світовий реліз World of Tanks Generals

Wargaming представила світовий реліз World of Tanks Generals Фото: реліз World of Tanks Generals

Гравці зможуть битися на будь-який із двох платформ, зберігаючи прогрес і досягнення

Найбільший у СНД розробник комп'ютерних ігор free-to-play MMO Wargaming провів світовий реліз World of Tanks Generals. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, 26 листопада також з'явився додаток для мобільних пристроїв під управлінням iOS.

"Грайте на будь-якому комп'ютері з доступом до Інтернету або візьміть свої колоди із собою, встановивши гру на планшет, - бийтеся там, де зручно", - йдеться в повідомленні.

Урааа! 26 ноября состоялся мировой релиз World of Tanks Generals, а также появилось приложение для мобильных устройст...

Posted by World of Tanks Generals on 26 листопад 2015 р.

Як зазначає ITC.ua, у World of Tanks Generals представлено понад 200 карт і три нації - США, Німеччина і СРСР. Для надійної оборони штабу гравець може зібрати унікальну колоду зі зручним йому співвідношенням танків, артилерії і спеціальних наказів. Баталії сам на сам з реальним противником допоможуть зробити з генерала-початківця досвідченого воїна, а тренувальні місії проти бота запропонують новачкам пройти справжній курс бойової підготовки.

"Ми раді представити геймерам карткові баталії World of Tanks Generals: реліз потішить глобальну аудиторію шанувальників танкових битв. Тактична різноманітність, глибина геймплея і безліч карт роблять гру гідним поповненням у всесвіті Wargaming", - сказав Publishing Product Director у Wargaming Андрій Зименко.

При цьому широка система прокачування техніки добре знайома шанувальникам ігор компанії, а єдиний аккаунт Wargaming.net ID забезпечить доступ до всіх проектів Wargaming. Крім того, гравці отримають багатоплатформовий геймплей між iOS- і веб-версією, що дозволить битися на будь-який із двох платформ, зберігаючи прогрес і досягнення.

Нагадаємо, в жовтні стало відомо, що Wargaming відкриває новий підрозділ у Києві.