ua en ru

Wargaming відкриває новий підрозділ у Києві

Wargaming відкриває новий підрозділ у Києві Фото (GameWay): київський офіс Wargaming

Рішення прийнято на тлі успіху мобільного танкового екшену World of Tanks Blitz

Найбільший у СНД розробник комп'ютерних ігор free-to-play MMO компанія Wargaming відкриває новий підрозділ WG Cells, який займатиметься розробкою та оперуванням мобільних ігрових проектів, повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, WG Cells розпочне свою роботу із представництвами в Києві і Сіетлі, де розташується операційний центр підрозділу, і в майбутньому планує розширювати свою присутність у ключових для мобільного ринку регіонах.

Відповідати за стратегію розвитку напрямку буде COO компанії Wargaming Марат Карпеко, операційним керівником стане колишній глава DropForge Games Девід Блум. Основна мета WG Cells - зміцнення позицій Wargaming на ринку мобільних ігор.

Рішення про відкриття підрозділу було прийнято на тлі успіху мобільного танкового екшену World of Tanks Blitz, який завантажили на свої пристрої більше 35 мільйонів чоловік.

В даний час компанія Wargaming працює над військовою серією MMO-ігор, присвяченою танковим, повітряним і морським битвам середини XX століття: World of Tanks, World of Warplanes і World of Warships.

Нагадаємо, у травні ц.р. в турнірі з покеру між кращою комп'ютерною програмою і 4 професіоналами перемогла людина.