ru ua

Велика Британія профінансує програми для розвитку демократії і медій в Україні

Велика Британія профінансує програми для розвитку демократії і медій в Україні Фото: британська мовна корпорація BBC ("Бі-Бі-Сі")

Представник BBC Media Action отримав три пропозиції щодо співпраці з українським медіаспівтовариством

Уряд Великої Британії з метою підтримки економічних реформ і заходів, спрямованих на розвиток ефективного державного управління та підтримки демократичних процесів, відкрив фінансування ряду програм для України. Про можливості залучення до грантових програм неурядових медійних організацій в Україні заявив керівник груп із впровадженню проектів британської мовної корпорації BBC Media Action Майкл Рендалл, повідомили сьогодні у прес-службі Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Рендалл, який спеціалізується на підготовці та впровадженні проектів на підтримку медійних програм BBC Media Action, під час зустрічі з керівництвом Нацтелерадіо 28 січня поцікавився напрямками, які можуть бути продуктивними і корисними.

"Британському експерту було запропоновано як мінімум три варіанти співпраці з медіаспівтовариством України: підтримка розвитку суспільного мовлення та місцевих ЗМІ; реалізація проектів з медіаграмотності населення; проведення тренінгів для журналістів та співробітництво з відповідними факультетами вишів, що орієнтовані на впровадження сучасних освітніх програм", - йдеться в повідомленні.

Також, на думку першого заступника голови Нацтелерадіо Ольги Герасим'юк та заступника голови регулятора Уляни Фещук, заслуговують уваги і питання саморегулювання журналістської середовища.

Під час зустрічі сторони визнали необхідність більшого інформування громадських організацій щодо можливостей і умов участі в подібних проектах BBC Media Action та інших міжнародних організацій, які надають грантову допомогу.

Нагадаємо, спікер Палати громад британського парламенту відвідає Україну 16-18 лютого.

Як відомо, Велика Британія підтримує Україну в захист цілісності та суверенітету.

Раніше Кабмін схвалив проект меморандуму з Великою Британією щодо співпраці в обороні, а раніше в січні британські інструктори вже розпочали підготовку ЗСУ в Рівненській області.

Також повідомлялося, що Україна і Британія посилять взаємодію з повернення активів корупціонерів.