ru ua

У планах Facebook збільшити кількість користувачів до 5 мільярдів станом на 2030

У планах Facebook збільшити кількість користувачів до 5 мільярдів станом на 2030 Фото: найбільша у світі соцмережа Facebook (AFP)

Про це напередодні в Нью-Йорку заявив засновник соцмережі Марк Цукерберг

Соціальна мережа Facebook має намір збільшити свою аудиторію до 5 мільярдів користувачів до 2030 року. Про це напередодні в Нью-Йорку заявив засновник соцмережі Марк Цукерберг, передає видання USA Today.

"Ми збираємося підключити всіх людей, і ми зробимо це у співпраці з урядами держав, а також з різними компаніями по всьому світу", - зазначив Цукерберг..

Соцмережу "Фейсбук" булл запущено Цукербергом і його приятелями в Гарвардському університеті 4 лютого 2004 року. Цьогоріч американська компанія з нагоди свого 12-річчя запропонувала 1,6 млрд користувачів Facebook в усьому світі відзначити День друзів, присвятивши цій темі колажі фотографій і короткі відеоролики, відібрані і змонтовані за допомогою особливої технології.

Станом на грудень 2015 року кількість активних користувачів Facebook у середньому в день становить 1,04 млрд людей, а в місяць - 1,59 млрд. Більше 83,5% аудиторії соцмережі живуть або зареєстровані за межами США і Канади.

Нагадаємо, в січні Facebook відкрив мобільний доступ через анонімний браузер Tor.

Раніше стало відомо про те, що "Фейсбук" допоможе знайти друзів у фотографіях на смартфоні.