ru ua

Блокпости поліції на Донбасі обладнають відеореєстраторами

Блокпости поліції на Донбасі обладнають відеореєстраторами Фото: блокпости на Донбасі (прес-служба донецького облглавку НП України)

Контролювати будуть як переміщуваних громадян, так і самих поліцейських

На українському Донбасі через часті спроби вивезти заборонені предмети за межі регіону поліція обладнає місцеві блокпости відеореєстраторами. Про це заявив начальник донецького обласного главку Національної поліції України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, повідомили у прес-службі регіонального офісу відомства.

Як зазначається, нові відеореєстратори протягом тижня тестувалися на блокпостах Маріуполя і найближчим часом будуть передані на всі пункти пропуску Донецької області, де несуть службу співробітники поліції.

Блокпости поліції на Донбасі обладнають відеореєстраторами

"Це, з одного боку, необхідно для контролю за діями співробітників поліції, які несуть службу на блокпостах, а з іншого - для якісного документування незаконного перетину блокпостів або перевезення нелегальних вантажів та інших правопорушень, які виявляються на блокпостах регіону", - пояснив Аброськін.

За словами начальника донецького главку Нацполіції, завдання №1 - забезпечити ретельний контроль на блокпостах регіону та посилити співпрацю з кур'єрськими службами доставки.

Блокпости поліції на Донбасі обладнають відеореєстраторами

"В кожному відділенні кур'єрської доставки мають чергувати поліцейські. Необхідно перекрити джерела надходження вибухонебезпечних предметів. Співробітники поліції мають контролювати прийом і відправку посилань (посилок, - ред.), щоб захистити людей, які живуть на Закарпатті, в Рівненській, Львівській та інших областях країни", - додав Аброськін.

Нагадаємо, у травні минулого року в Донецькій області створили спеціальну групу з організації роботи блокпостів. "Головне завдання - не допустити на вільну територію жодного диверсанта, жодного підозрілого вантажу, який може становити небезпеку для людей. Терористи і їхні посібники не залишаться непоміченими і понесуть заслужене покарання", - заявляв тоді Аброськін.

Також зазначалося, що правоохоронці патрулюватимуть територію, прилеглу до основних пасажиропотоку та великих транспортних розв'язок, а також візьмуть на контроль другорядні автодороги, тоді як діяльність на стаціонарних блокпостах буде вдосконалено: чергові наряди отримають відповідне обладнання, що дозволяє швидко перевірити переміщуваних осіб на причетність до скоєння злочинів.