ru ua

"Все роблять професійно": Єфросиніна розповіла про зйомки в образі української нареченої (відео)

"Все роблять професійно": Єфросиніна розповіла про зйомки в образі української нареченої (відео) Скріншот відео: Маша Єфросиніна (youtube.com/Свiтське життя)

Весь процес зйомок зайняв до двох годин. Все підходило під суворим контролем організаторів

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна, яка нещодавно розповідала про те, як пережити розрив відносин, вже не в перший раз бере участь у зйомках для проекту "Щирі. Свята". У ньому знаменитостей переодягають в українські національні костюми для благодійних цілей. Цього року Маша фотографувалася у весільному вбранні. Вона розповіла про те, як проходила підготовка і процес зйомок для проекту "Світського життя".

"Все роблять професійно": Єфросиніна розповіла про зйомки в образі української нареченої (відео)

Скріншот відео (youtube.com/Світське життя)

Маша Єфросиніна в інтерв'ю Каті Осадчій повідомила, що весь процес зйомок зайняв приблизно 1,5 – 2 години і зазначила, що все було дуже професійно. Фотографи повністю керували всім процесом і навіть говорили, коли телеведучої можна відпочити. Єфросиніной для зйомок організатори запропонували вибрати один з трьох запропонованих образів українських наречених.

"Роблять дуже легкий мейк-ап і ти за кожну промальовані вію борешся. "Ну трошки дайте ще туші. Не можна, не можна! Ну, трошки ще можна мені вії? Не можна! А ось там блиск? Ні! Подивися на людей". Ну, тобто ти абсолютно без мейку, майже", - згадувала Маша, як проходила робота з візажистами на фотосесії.

Також Єфросиніна додала, що її змусили вкоротити її нігті.

"Все роблять професійно": Єфросиніна розповіла про зйомки в образі української нареченої (відео)

Скріншот відео (youtube.com/Светская життя)

А ще виявилося, що вінок, в якому знімалася Маша Єфросиніна, приносить щастя. Є повір'я, що всі дівчата, які його вдягають, незабаром виходять заміж.

Раніше Маша Єфросиніна показала соковиті фото з відпочинку в Еміратах.

Нагадаємо, раніше Єфросиніна показала нову яскраву "п'ятірочку". В цей раз блог присвячений стосункам між чоловіком і жінкою.

Крім того, Єфросиніна порадила не боятися робити помилки і розкрила свій секрет успіху.

Маша Єфросиніна: цікаві факти біографії (відео: РБК-Україна)