ua en ru

Як не набрати вагу сидячи вдома: запам'ятайте 5 простих правил

Як не набрати вагу сидячи вдома: запам'ятайте 5 простих правил Фото: Як не набрати вагу сидячи вдома (instagram.com/klopotenko)

Зараз українці не мають можливості тренуватися в залах, і форма поступово втрачається. Як підтримувати своє тіло в порядку, коли доводиться вести малорухливий спосіб життя?

Про це розповів тренер Віктор Мандзяк.

Експерт адресував поради тим українцям, які зараз мають вибір продуктів і перебувають у відносному спокої (незважаючи на пронизливі сирени).

"Багато для кого з нас життя набуло форм телевізора і холодильника. Тобто, ми практично не рухаємось і багато їмо. Це ослаблює наші м'язи, в той час як жировa тканина росте як на дріжджах", - пише тренер.

Як цьому протидіяти?

  1. Тренуйтесь. Банально? Тяжко? Істина в простих речах. Фізичні вправи розвивають м'язи і фізичні якості, та й калорії тратять, ті, що з холодильника.
  2. Не їжте перед телевізором/телефоном. Прийом їжі - це окремий процес, не сумісний ні з чим іншим. Тільки ви, тарілка і виделка.
  3. Не турбуйте холодильник зайвий раз. Сплануйте конкретну кількість прийомів їжі. Лізти в холодильник кожен раз, як стало сумно чи тривожно - до зaйвих кілограмів.
  4. Дозуйте "смачну їжу". Це, зазвичай, солодощі, випічка, чіпси, ковбаси. Такою їжею завершуйте трапезу, коли ви вже ситі. І хай це буде трошки, не напхатись, а посмакувати.
  5. Старайтеся не заїдати стрес. І будьте сильними, аби між гречкою і шоколадом вибрати гречку.

І ще одне

Перед тим, як їхати за продуктами, обов'язково ситно поїжте. Щоб вибирати їжу головою, а не животом. Тобто купити крупи, овочі, фрукти, а не смаколики - чіпси та шоколадки.