ua en ru

Дієтолог розповіла, до яких наслідків може привести дефіцит вітаміну D

Дієтолог розповіла, до яких наслідків може привести дефіцит вітаміну D Фото: (pixabay.com)

Оксана Скиталінська рекомендує вживати вітамін D тим, хто рідко буває на сонці

Популярний лікар-дієтолог Оксана Скиталінська стверджує, що з настанням холодної пори року в організмі кожної людини починає наростати дефіцит вітаміну D. Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, дієтолог рекомендує більш уважно підходити до прийомів їжі. Відповідний пост опублікований в Facebook.

За словами експерта, вітамін D впливає не тільки на здоров'я кісток і зубів, як вважає більшість, але й на роботу всього організму. Тому Скиталінська настійно рекомендує приймати додатково вітамін D тим людям, які недостатньо часто бувають на сонці.

Дієтолог зазначає, що достатня кількість вітаміну D в організмі, позитивно впливає на роботу серця і судин, стримує набір маси тіла та добре впливає на самопочуття. А його нестача, навпаки, може викликати великі проблеми.

Дієтолог розповіла, до яких наслідків може привести дефіцит вітаміну D

Скріншот поста: (facebook.com/O.Skytalinska)

Серед продуктів, які є основними джерелами вітаміну, Оксана Скиталінська виділяє яєчні жовтки, печінку тріски і жирну морську рибу.

Крім того, лікар рекомендує не відвідувати солярії, так як вони неефективні і небезпечні. Лампи в солярії випромінюють ультрафіолетові промені спектру А, який сильно підвищує ризик меланоми та блокує синтез вітаміну D в організмі.

Нагадаємо, що дієтологи назвали п'ять помилок, які заважають позбавитися від зайвої ваги.

До речі, раніше ми писали про те, що дієтолог назвала топ-5 напоїв для схуднення.

А також розповідали про те, що медики назвали продукти, які можуть спровокувати мігрень.

Відео: РБК-Україна