ua en ru

Танці з зірками 2018: 13 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 13 випуск дивитися онлайн Судді шоу Танці з зірками 2018. Фото: Прес-служба 1+1

Танці з зірками 2018: випуск 13 дивитись онлайн можна у нас на Lite РБК-Україна

У неділю, 18 листопада, на телеканалі 1+1 відбувся тринадцятий прямий ефір проекту Танці з зірками 2018, в якому вирішилося, хто з учасників потрапив у фінал, а хто в кроці від перемоги покинув проект.

Танці з зірками 2018: випуск 13 дивитись онлайн можна у нас на Lite РБК-Україна:

На цей раз зіркові пари також показували глядачам по два виступи. Але в одному з танців до них приєдналися екс-учасник проекту.

Так, Іраклі Макацарія і Яна Заєць танцювали румбу і хіп-хоп разом з фіналісткою минулого сезону проекту учасницею групи "Врємя і Стєкло" Надею Дорофєєвої. Першим танцем Лесі Никитюк з Максимом Єжовим стала запальна сальса, а другим - пристрасне танго, яке пара продемонструвала разом з учасницею минулого сезону співачкою Олею Поляковою. Павло Вишняков і Юлія Сахневич в цьому ефірі показали глядачам ф'южн. У другому номері актор станцював емоційний пасадобль відразу з двома партнерками, адже для цього номера на паркет повернулася Аніта Луценко. А ось Ігор Ласточкін разом з Ілоною Гвоздьовою показали глядачам аргентинське танго. Другим танцем став фрістайл, до якого приєднався всім відомий комік і колишній партнер Ілони Юрій Ткач.

Компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зоряному балконі склала дружина і ведуча "Світського життя" Катя Осадча. На цей раз у випуску було відразу два спеціальних гостя. Своїми новими композиціями зал "запалили" популярний співак Макс Барських і група KAZKA, яка з піснею "Плакала" вперше в історії української музики потрапила у Топ-10 світового хіт-параду сервісу Shazam.

У фіналі випуску стало відомо, хто став финилстами шоу Танці з зірками 2018.

Зазначимо, кожен ефір у "зону ризику" потрапляють пари, які отримують найменшу кількість балів у сумі за результатами оцінок суддів та глядацького голосування. Хто з двох пар з найменшою кількістю балів покине проект, а хто продовжить боротьбу за перемогу, вирішують судді. Врятувати своїх улюблених зірок можна активним голосуванням шляхом sms і телефонних дзвінків. На минулому ефірі проект покинули Michelle Andrade і Женя Кіт.

Нагадаємо, раніше ми публікували 12 випуск шоу Танці з зірками 2018.