ru ua

Здорове волосся і нігті: дієтолог назвала важливий мікроелемент для краси

Здорове волосся і нігті: дієтолог назвала важливий мікроелемент для краси Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Експерт розповіла, що допоможе довше зберегти молодість і активність

Ні для кого не секрет, що краса йде зсередини, тому так важливо насичувати організм необхідною кількістю вітамінів і мікроелементів. Саме вони - запорука здоров'я і квітучого зовнішнього вигляду. Професійний дієтолог Світлана Фус назвала важливий мікроелемент для кісток, нігтів і волосся, який допоможе довше залишатися активними і красивими. В Instagram вона перерахувала продукти, багаті кальцієм.

В першу чергу кальцій асоціюється з будівельним матеріалом для зубів і кісток. Але не багато хто в курсі, що згортання крові, передача нервових імпульсів, м'язове скорочення також не обходяться без участі кальцію.

Регулярні фізичні заняття, багатий кальцієм раціон в дитинстві і молодості сприяє досягненню оптимальної кісткової маси і створює хороший запас її міцності. Це важливий внесок у своє майбутнє, адже з віком щільність кісток зменшується, і це призводить до їх крихкості в старості.

Здорове волосся і нігті: дієтолог назвала важливий мікроелемент для краси

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

При нестачі кальцію в організмі погіршується стан зубів і нігтів, волосся стають слабкими і ламкими, можуть з'являтися м'язові судоми, тахікардія, розвивається безсоння, знижується пам'ять. Він також безпосередньо бере участь у роботі ендокринних залоз (особливо паращитовидних), має протизапальну дію, зменшує прояви алергії.

Здорове волосся і нігті: дієтолог назвала важливий мікроелемент для краси

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Для нормального обміну цього макроелемента в організмі важливо отримати достатньо кальцію з їжею, але ще більш важливо, знати деякі особливості засвоєння кальцію організмом.

З продуктів рослинного походження засвоюється не весь кальцій, так як клітковина і фітіновая кислота рослин знижує його всмоктування.

При тривалій термообробці органічний кальцій переходить в неорганічний і засвоюється організмом гірше.

Раніше експерт по схудненню Катя Медушкина поділилася секретами, як зробити живіт плоским.

До речі, раніше вона розвінчала популярні міфи про те, що може допомогти обзавестися плоским животиком.

До речі , дієтолог Світлана Нікітчук озвучила ефективні хитрощі, що допомагають багато їсти і не поправитися.