ua en ru

Нерухомість за кордоном все більше привертає українців

Купівля нерухомості в Україні в даний час пов'язана з набагато більшими фінансовими витратами, ніж у багатьох інших країнах світу. Тому не дивно, що багато наших співгромадян, які б хотіли вкласти свої кошти в нерухоме майно, все активніше звертають свої погляди саме на іноземні ринки.

Варто відзначити, що перед потенційним покупцем встає досить широкий вибір, оскільки в сучасних умовах є цілком реальні можливості стати власником житлоплощі практично в будь-якій точці світу.

Втім, існують таки країни, які користуються в цьому питанні найбільшою популярністю. До них, наприклад, відносяться Іспанія, Італія, Кіпр, Болгарія і, мабуть, Об'єднані Арабські Емірати. Безсумнівний їх плюс полягає в тому, що власник нерухомості може отримати пільги при оформленні візи, а також, за певних обставин, і вид на проживання.

Незалежно від країни здійснення операції з купівлі нерухомості, будь то бюджетні квартири в Києві або елітна нерухомість за кордоном, дана операція майже завжди відбувається за такою схемою:

1) підписання попередньої угоди;

2) оплата завдатку;

3) укладення договору купівлі-продажу;

4) внесення суми, що залишилася.

Щоб зробити процес придбання нерухомості за кордоном більш вигідним і успішним, експерти рекомендують діяти за спеціальним алгоритмом дій. По-перше, слід вивчити умови, за якими в вподобаної вам країні іноземцям дається дозвіл на купівлю нерухомості, а також діючі там форми власності.

Зверніться в рієлторськоє агентство цікавить вас країни за отриманням необхідної юридичної допомоги при підборі житла. Крім того, для вирішення цих питань можна скористатися послугами посередників. При виборі агентства орієнтуйтеся на компанії з високою репутацією і, природно, багаторічним досвідом. Відомо, що великі компанії - більше надійний порадник, у штаті якого при цьому працює найчастіше висококваліфікований персонал. Це, зрозуміло, вигідно позначається на якості надаваних послуг.

Нагледівши об'єкт, але ще не прийнявши остаточного рішення, постарайтеся з'ясувати, на яких саме умовах пропонується зробити покупку. Крім повного володіння, є також і варіанти оформлення довгострокової оренди.

Далі потрібно з'ясувати, чи беруть участь у підписанні договору, крім покупця і продавця, інші особи. Також дуже важливо акцентувати увагу на умовах можливої ​​відмови з вашої сторони від угоди з мінімальним ризиком втрати завдатку.

У тексті договору має бути прописана ціна нерухомості, що купується. Проконтролюйте, обумовлені чи при цьому всі терміни виконання тих чи інших зобов'язань.
Гранично важливо уточнити всі супутні угоді витрати. До них відносяться різні збори, податки, оплата послуг агентства і посередників. Ці витрати зазвичай складають до 15% від вартості покупки.

Потім належним чином приготуйте всі необхідні документи. У тому числі перевірте термін дії свого закордонного паспорта та наявність ідентифікаційного коду. Нерідко для проведення угоди необхідно відкривати рахунок в місцевому банківській установі.

Не зайве також буде відвідати місцеві органи самоврядування з метою реєстрації договору купівлі-продажу.

І нарешті, не полінуйтеся застрахувати перейшла до вас власність. І хоч у більшості країн страхування нерухомості не є обов'язковим, цією можливістю не варто нехтувати, що забезпечить захист вашої нової нерухомості від усіляких ризиків.