Рожеві гості. На Одещину прилетіли понад тисячу фламінго: фото

Рожеві гості. На Одещину прилетіли понад тисячу фламінго: фото Фото: Фламінго в нацпарку "Тузлівські лимани" (колаж РБК-Україна)

До нацпарку "Тузлівські лимани" на Одещині на днями прилетіла рекордна кількість рожевих фламінго. Науковці нарахували 1114 особин.

Майже всі дорослі, але є і небагато пташенят, повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку національного парку.

"Знову прилетіли рожеві гості. І це не ті, що цьогоріч успішно загніздились на наших територіях. Поки це найбільша кількість цих пернатих, зафіксована науковцями на території парку", – зазначили у науковій установі.

Декілька фламінго мають кільця білого кольору, їх походження науковцям встановити не вдалось. А один птах був із синім кільцем, цей гість – із Італії.

"Серед безлічі неймовірних місць світу фантастичні рожеві фламінго обрали Тузлівські лимани, вважаючи їх найвдалішим та найбезпечнішим місцем для появи малюків і ми маємо поважати їх вибір та дати шанс на розмноження", – писали раніше працівники парку.

Фото: Понад тисяча фламінго прилетіли на Одещину (facebook.com/Національний природний парк "Тузлівські лимани"/Олександр Бронсков)

Рожеві фламінго занесені до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи та потребують захисту.

Раніше в парку траплялися поодинокі особини і невеликі групи фламінго, але цього року науковці спостерігали на території значно більшу кількість – до 500 особин. Птахи вподобали лиман і навіть почали будувати гнізда, що є надзивичайно рідкісним явищем для місцевості та країни.

Раніше ми писали, як українці обирають місця для подорожей країною. Найбільше людей під час подорожей країною звертають увагу на красу природи.

Також ми розповідали, що на станції Вернадський назвали перше дитинча тюленя цього року. В цьому році репродуктивний сезон тюленів ускладнений через нестачу льоду.