ua ru

"Хай вільно гуляють Києвом": зірка "Скаженого весілля" раптово знайшов "хороших росіян"

"Хай вільно гуляють Києвом": зірка "Скаженого весілля" раптово знайшов "хороших росіян" Актор Назар Задніпровський готовий надавати росіянам паспорти (фото: dzygamdb.com)

Український актор Назар Задніпровський вважає, що є росіяни, які заслуговують на українські паспорти. Він перерахував тих, хто засуджує повномасштабне вторгнення до України.

Про це, а також своє спілкування з екс-колегами з Росії артист розповів в інтерв'ю для "Слава+".

Про "хороших росіян"

"Я так думаю, що оскільки Невзорову потрібно українське громадянство давати дуже хорошим, дуже правильним росіянам. Фейгін, Ахеджаков…їх одиниці. Розумієте, на 140 млн 5-10 людей хороших. Тож, я думаю, 10 паспортів ми не пошкодуємо і нехай їм буде добре в Україні, нехай гуляють Києвом, нехай милуються", - вважає Задніпровський.

Про актрису Галина Безрук

Безрук - була партнеркою артиста у фільмі "Будиночок на щастя". Наразі актриса живе в Росії та мовчить про те, що відбувається в Україні. За словами Задніпровського, востаннє він із нею спілкувався 24 лютого 2022 року.

"Галю, бог тобі суддя" - так би я їй сказав зараз і так їй говорив до війни, до активної фази. Говорив їй, щоб забирала сюди свого чоловіка-москвича, дитину, житимеш тут. Вже тоді починалися всякі терки. Вона пояснила, що справа була не в чоловікові, вони тоді на межі розлучення були, а донька й так мешкала в Україні. Але – робота! Вона актриса мюзик-холу, і в Москві він є, а в Україні немає жодного. Вона не драматична актриса, а актриса співу. І вона говорила, що основна причина – це її робота. І у Києві вона стане безробітною", - пояснив артист.

Про спілкування з екс-колегами у Росії

Спілкуватись із колишніми колегами в Росії Задніпровський перестав ще до повномасштабного вторгнення. З деякими він підтримував зв'язок, вітали один одного зі святами. Серед таких приятелів він назвав Сергія Бурунова та Урганта. Але з 2014 року спілкування почало згасати.

Артист згадав, що у 2014 році, коли вже розпочався наступ Росії та анексія Криму, а він закінчував зйомки в "Останньому з Магікян". Його партнери зі знімального майданчика вже розуміли, що в подальших зйомках Задніпровський не братиме участі й він сам це так само розумів.

"Коли закінчилися зйомки, і я вже їхав, мене проводжали оплесками. Проводжали оплесками, тому що я чесно відпрацював і відчував, що інтелігенція, ось ця московська, вони всі й все чудово розуміють. 2014 рік. Їм уже тоді було дуже незручно. вже тоді було дискомфортно. Але вони не могли сказати: Назаре, вибач, ми не праві", - розповів артист.

Хто такий Назар Задніпровський

Український актор, Заслужений артист України, Народний артист України з акторської династії Ткаченко-Задніпровських. Грає у театрі, знімається у кіно, веде телепередачі, дублює.

Зірка "Скаженого весілля" - усіх трьох частин, зіграв там роль Василя Сердюка.

Також грав у серіалах: "Останній москаль", "Слуга народу", "Будиночок на щастя", "Великі вуйки", "Той, хто не спить".