ua en ru

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів Улюблені місця українських акторів для відновлення сил (колаж: Styler)

У кожного з нас є улюблені місця, які ми любимо відвідувати для того, аби зарядитися енергією. Такі "місця сили" є і у знаменитостей та селебретіз.

Актори серіалів Нового каналу "Зв’язок", "Голова" та "Будиночок на щастя" поділились з РБК-Україна (проект Styler) історіями та емоціями з подорожей особливими для них місцями України.

Дмитро Вівчарюк актор серіалу "Зв’язок"

"Закликаю кожного відвідати Чернівецький університет, Кам’янець-Подільську фортецю, Антонієві печери в Чернігові, а також Свірзький замок, Личаківське кладовище та Дім Івана Франка на Львівщині. А ще ви маєте побувати на горах Драгобрат, Піп Іван та у Ворохті під Івано-Франківськом" - звертається до українців Дмитро.

Актор додає, що він точно знає, що кожен українець має прогулятися вечірнім київським Подолом, одеською Дерибасівською та іншими гарними вулицями наших міст.

"В Україні надзвичайно багато прекрасних місць, які мають відвідати не лише українці, а й увесь світ" - зазначає Дмитро Вівчарюк.

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Дмитро Вівчарук (фото: прес-служба Нового каналу)

Іра Гришак акторка ситкому "Голова"

"Для мене одне з найпрекрасніших місць на землі - це українські Карпати. Тиша та природа зачаровують! В горах я відновлююся, набираюся натхнення та сил. Мені здається, що там я вимикаюсь і абсолютно перевертаю свою свідомість. Тому Карпати - це однозначно любов, місце сили та народження нових ідей", - зізнається Ірина.

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Ірина Гришак (фото: пресс-служба Нового каналу)

Олександр Сугак актор серіалу "Зв’язок"

"Я можу виділити два улюблених міста: Львів і Кам’янець-Подільський. Там класна енергетика, і я почуваюся комфортно та спокійно", - ділиться Саша Сугак.

А також актор додає, що Львів для нього - це тепле, душевне місто, в якому він відчуває спокій та натхнення.

З містом Кам’янець-Подільський у актора пов’язана доволі яскрава історія.

"Якось блукав вулицями й вирішив піти на зворотну сторону замку. Зайшов не зі звичного ракурсу, який ми завжди бачимо на фотографіях, і сів на газончик. Там приватний сектор, пасовища. Краса! Дивився на замок, і це було так дивно, незвично. Ніби відкрив зворотну сторону місяця", - розповідає Олександр.

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Олександр Сугак (фото: прес-служба Нового каналу)

Даша Петрожицька акторка серіалу "Будиночок на щастя"

"Я пораджу поїхати в Тунель кохання, що у Клевані на Рівненщині. Це неймовірне місце! Була там один раз у житті: 2016 року на зйомці. Але досі памʼятаю це відчуття, - ділиться Даша Петрожицька.

Акторка зауважила, що дуже хоче потрапити туди ще раз, але з коханою людиною. Адже кажуть, якщо пройтися тим тунелем зі своєю другою половинкою, то кохання буде вічним. Це, звісно, казкова легенда, але звучить гарно.

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Даша Петрожицька у тунелі кохання (фото: прес-служба Нового каналу)

Дмитро Гирявець актор серіалу "Голова"

За словами Дмитра, туризм Україною подарував йому багато незабутніх моментів.

"Наприклад, Харків! З перших хвилин перебування на вокзалі це місто зустріло мене обшуком і німецькими вівчарками. Собачка щось винюхав у мене в карманах, тож довелося викладати всю свою "туристичну торбу", аби знайти, що саме "сподобалося" песику. За кілька хвилин обшуку стало зрозуміло, що мабуть він, як і я, має алергію, тому що зреагував на відкриту пластинку протиалергічних таблеток лоратадин", - зі сміхом пригадує Дмитро

Актор зауважив, що можна багато говорити про цікаві зустрічі, неймовірно красиві місця, кумедні ситуації, які чекають кожного, хто відкриває для себе українські міста, та найважливішим місцем сили особисто для мене є моя рідна Біла Церква.

"В дитинстві був там дослідником та відкривачем вулиць, околиць і районів, потім гідом, а тепер я просто закоханий у це місто турист. Усім дуже знайомий та свій турист, - каже Дмитро.

Тунель кохання, кладовище, гори та інші місця сили українських акторів

Дмитро Гирявець (фото: прес-служба Нового каналу)