ua en ru

Ці знаки Зодіаку накриє хвилею щастя до кінця 2023 року

Ці знаки Зодіаку накриє хвилею щастя до кінця 2023 року Ці знаки Зодіаку знайдуть щастя до кінця 2023 року (Колаж РБК-Україна)

Гороскоп на кінець року обіцяє хвилю удачі та щастя одразу кільком представникам зодіакального сузір'я. На них в останній місяць чекають радісні події в особистому житті та у сфері фінансів.

Для кого зі знаків Зодіаку грудень виявиться найщасливішим періодом, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Spiritualify.

Телець

Ви чітко розумієте, чого бажаєте. Однак бувають моменти, коли вам складно зібратися з рішучістю, яка потрібна для втілення своїх ідей у життя. Минулий негативний досвід змусив вас втратити віру в чоловічий світ і змусив замислитись, чи варто відкривати своє серце.

Однак на вас чекає період, який послужить каталізатором, щоб знову прийняти вразливість і вітати нових людей у своєму житті. Ви навіть можете виявити, що робите перший крок, всупереч своїм очікуванням. Зірки вам додадуть багато сміливості, вселяючи у вас глибоке почуття сили та впевненості.

Використовуйте цей етап, щоб скористатися кожною можливістю, яка з'явиться на вашому шляху. Навіть тим, хто вже зараз у стосунках, найближчий місяць принесе успіх у серцевих справах. Любов передбачає союз "ти", "я" та "ми". Вам доведеться шукати баланс між різними аспектами особистого життя.

Рак

У найближчі тижні космічні енергії приділятимуть особливу увагу вашим думкам та ідеям, дозволяючи зрозуміти, як ви можете активно формувати свою особистість. А серце візьме на себе більш важливу роль у вашому житті, тому що ви станете уважнішими та налаштуєтеся на власні бажання. Вам варто покращити свої навички слухання, а не намагатися домінувати у кожній взаємодії.

Звертайте увагу на мову тіла оточуючих і це дозволить вам стати гармонійнішими зі своїм внутрішнім голосом. Знайдіть хвилинку, щоб відключитися від галасу свого розуму і по-справжньому відчути, чого бажає ваше серце. Це усвідомлення буде мати величезне значення у вашому особистому житті та стосунках.

Ви зможете відкрити нові почуття, які відкриють потенціал для довгострокових стосунків. Люди навколо почнуть вас вважати привабливою та позитивною особистістю. Приготуйтеся до потоку компліментів та похвал від вашого кола друзів.

Стрілець

Останнім часом ви помітили зростання бажання зберігати контроль над різними аспектами свого життя. Вам неприємно, коли щось відбувається без вашої згоди, тому що це змушує почуватися безсилим та вразливим. Вам важливо уникати будь-якого прояви безпорадності чи слабкості, оскільки це може бути дуже принизливо.

Але у справах серцевих здійснювати повний контроль виявляється непросто. Любов часто вислизає від нашого розуміння, і відкидання стає неминучим аспектом гри. У минулому ви були схильні до стриманості й з усіх сил намагалися повністю поринути у романтичні стосунки. Але в міру наближення кінця року, ви досягнете успіху у відмові від контролю.

Відпустити ситуацію стане легше і така зміна відносин може здивувати не тільки ваших друзів, а й вас самих. З цим новопридбаним почуттям звільнення з'являться нові можливості, які можуть призвести до виникнення романтичних стосунків. Прихід любові до вашого життя наповнить вас глибоким позитивом і значно підніме настрій, стане справжнім джерелом радості.