ua ru

Ці речі жінка повинна обов'язково зробити після сексу: вони вбережуть здоров'я

Ці речі жінка повинна обов'язково зробити після сексу: вони вбережуть здоров'я Що потрібно зробити жінці після сексу (фото: Freepik)
Автор: Юлія Гаюк

Інтим - це завжди про зближення та довіру. Крім емоційної складової, необхідно дбати й про здоров'я обох партнерів. Не забувайте про безпеку та захищеність статевого акту, а також про правильну поведінку після нього.

Що потрібно зробити після інтиму кожній жінці, розповіла гінеколог на сторінці "Gynotes" у TikTok.

Сходіть до вбиральні

Це потрібно зробити протягом перших 15 хвилин після контакту. Така процедура допоможе тим мікроорганізмам, які потрапили в уретру та не мають там "жити", вимитися з сечею.

Таким чином вони не піднімуться в сечовий міхур і не спричинять цистит.

Сходіть у душ

Якщо такої можливості немає, використайте дитячі серветки, які не містять спирту, ароматизаторів або інших добавок.

Це потрібно для того, щоб витерти залишки лубриканту з поверхні тіла та статевих органів.

Не вимивайте жіночу мікрофлору

Будь-які агресивні витирання та миття лише порушують природний баланс бактерій і підвищують ризик інфекцій. Так само не потрібно на сухо витирати статеві органи після душу, адже шкірний покрив там дуже ніжний.

Правильно підмивайтеся

Якщо у вас є така можливість, робіть це спереду назад. Це необхідно для уникнення потрапляння флори з прямої кишки до статевих органів.

Річ у тім, що в прямій кишці бактерії більш агресивні та здатні викликати запалення в жіночих органах.

Змініть білизну

Відразу після виконання всіх гігієнічних процедур, змініть білизну на чисту та вільну. Буде добре, якщо вона виготовлена з натуральних тканин. Тоді у вас не виникне подразнень, а також нівелюється ризик виникнення інфекцій.