Ці речі жінка повинна обов'язково зробити після сексу: вони вбережуть здоров'я
Інтим - це завжди про зближення та довіру. Крім емоційної складової, необхідно дбати й про здоров'я обох партнерів. Не забувайте про безпеку та захищеність статевого акту, а також про правильну поведінку після нього.
Що потрібно зробити після інтиму кожній жінці, розповіла гінеколог на сторінці "Gynotes" у TikTok.
Сходіть до вбиральні
Це потрібно зробити протягом перших 15 хвилин після контакту. Така процедура допоможе тим мікроорганізмам, які потрапили в уретру та не мають там "жити", вимитися з сечею.
Таким чином вони не піднімуться в сечовий міхур і не спричинять цистит.
Сходіть у душ
Якщо такої можливості немає, використайте дитячі серветки, які не містять спирту, ароматизаторів або інших добавок.
Це потрібно для того, щоб витерти залишки лубриканту з поверхні тіла та статевих органів.
Не вимивайте жіночу мікрофлору
Будь-які агресивні витирання та миття лише порушують природний баланс бактерій і підвищують ризик інфекцій. Так само не потрібно на сухо витирати статеві органи після душу, адже шкірний покрив там дуже ніжний.
Правильно підмивайтеся
Якщо у вас є така можливість, робіть це спереду назад. Це необхідно для уникнення потрапляння флори з прямої кишки до статевих органів.
Річ у тім, що в прямій кишці бактерії більш агресивні та здатні викликати запалення в жіночих органах.
Змініть білизну
Відразу після виконання всіх гігієнічних процедур, змініть білизну на чисту та вільну. Буде добре, якщо вона виготовлена з натуральних тканин. Тоді у вас не виникне подразнень, а також нівелюється ризик виникнення інфекцій.
Раніше ми розповідали, чи може перший інтим зіпсувати стосунки.
Читайте також, як повернути у ваші сексуальні стосунки вогонь за допомогою простого кроку.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.