ua en ru

Ці речі заборонено підбирати на вулиці, щоб не накликати біду

Ці речі заборонено підбирати на вулиці, щоб не накликати біду Які речі не можна піднімати на вулиці (freepik)

Часто на вулиці можна знайти деякі речі, в тому числі і гроші. Однак, такі речі категорично не можна піднімати з землі та нести у будинок. Все тому, що можна накликати нещастя.

Що не можна підбирати на вулиці - читайте на Styler нижче.

Гроші

Монети і паперові купюри легко вбирають енергетику тієї людини, у якої вони були в руках останній раз. До того ж знайшовши невелику суму, ви все одно не розбагатієте, а ось "зарядитися" негативною енергетикою зможете.

Однак, якщо ви все одно вирішили підняти гроші, тоді витратьте їх на щось незначне, але ні в якому разі не несіть у свій будинок. Легкі гроші повинні і витрачатися так само легко, не замислюючись.

Ключі

Залишати знайдені ключі не раціонально - ви ж все одно не знаєте, які двері вони відкривали. Тому не потрібно тягнути у свій будинок всякий непотріб.

Годинник

Це досить особистий предмет. Годинник небажано комусь дарувати та підбирати з землі на вулиці, адже ви можете підібрати чуже горе, лихо та нещастя.

Дзеркала

Здавна існує думка, що дзеркальна поверхня володіє пам'яттю: вона вбирає енергетику людей, яких відображає, і подій, свідком яких стає. Цю енергетику дзеркало поширює на всіх, хто потім відіб'ється у ньому. Тому, щоб не допустити у своє життя негатив, не піднімайте на вулиці такі речі.

Гребінці

Гребінці постійно взаємодіють з енергетикою власника, тому піднімаючи його, ви ризикуєте зарядитися негативною енергією.

Хрестик

Важливо пам'ятати, що це дуже особиста річ. У жодному разі не можна підіймати хрестик із землі і тим більше одягати на себе.