ua en ru

Сонячне затемнення у Скорпіоні кардинально переверне життя цих знаків Зодіаку

Сонячне затемнення у Скорпіоні кардинально переверне життя цих знаків Зодіаку Фото: Гороскоп 2022 на період сонячного затемнення (pixabay.com)

Гороскоп з 24 по 30 жовтня розповість, які знаки Зодіаку чекають на кардинальні зміни, пов'язані із сонячним затемненням у Скорпіоні, що відбудеться 25-го числа і відкриє "коридор затемнень".

Прогнозом поділилася астролог-дослідник Аріна Артурівна у Telegram.

Експерт рекомендує читати гороскоп за своїм Асцедентом (висхідним знаком) і за знаком Зодіаку.

Телець

Сонячне затемнення пройде у вас у домі партнерств та шлюбу. Тому чекайте кардинальних змін у відносинах: якісь спілки назавжди закінчаться, а якісь отримають свій розвиток у 2022 році.

Лев

На Сонячне затемнення в Скорпіоні на Вас чекають трансформації в сім'ї. Може статися така ситуація, завдяки якій ваші почуття захлиснуть з новою силою, щоб почати все спочатку і заново закохатися. Або навпаки – розчарують і відвернуть назавжди.

Водолій

Потім у Скорпіоні вказує на зміну вашого статусу у відносинах до 2022 року. Хтось розлучиться, а хтось одружується. Хтось стане вдовою, а хтось бабусею чи батьком.

Для довідки

Сонячне затемнення розпочнеться 25 жовтня та відкриє коридор затемнень, який триватиме до 8 листопада.

Побачити сонячне затемнення з 09 години 22 хвилини до 11 години 49 хвилин ранку зможуть жителі Європи, Близького Сходу, Центральної Азії, північного сходу Африки та Західного Сибіру.