ua ru

Січень принесе величезне щастя: для когось із знаків Зодіаку початок року буде чудовим

Січень принесе величезне щастя: для когось із знаків Зодіаку початок року буде чудовим Січень стане вдалим місяцем для цих знаків Зодіаку (Колаж РБК-Україна)

Гороскоп на січень 2023 року каже, що початок року для більшості представників зодіакального сузір'я буде тихим та спокійним. Можливі невеликі негаразди, але в цілому - особливих потрясінь та неприємностей чекати не варто.

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, для яких січень стане дуже вдалим та щасливим місяцем. Про це повідомляє Sante Plus.

Лев

Початок року принесе Левам сильні емоції та позитивні зміни у професійному житті. Планети та зірки дозволять побачити дрібні деталі, що призведуть до прориву в кар'єрі. Ви зможете виділитися серед своїх колег і нагорода за вашу працю буде дуже швидкою. Можливе просування по службі чи підвищення зарплати.

Визнання ваших заслуг дозволить усвідомити власну цінність та повірити у власні сили. Важливо: перегляньте свій розпорядок дня, і щоб уникнути неприємностей, зберігайте холоднокровність у будь-якій ситуації.

Терези

Весь перший місяць року буде для Терезів сприятливим. І це торкнеться практично всіх сфер життя. Швидше за все, відпочити повноцінно у вас не вийде, але ваша робота точно принесе плоди. Тим більше, що з'явиться шанс на швидкий кар'єрний ріст та підвищення зарплати.

Зірки відправлять вам у січні ще одне важливе посилання - в особистому житті. Ви можете зустріти надійного партнера, з яким захочете провести свої дні та прожити зворушливу історію кохання. А той, хто вже у парі, замислиться про розширення своєї родини.

Почніть рік із правильної ноти, залікуйте старі рани, визначте свої амбіції та прагнення. І для удачі у всьому, намагайтеся підтримувати добрі стосунки з оточуючими.

Козеріг

Часом бувають у житті моменти, коли все відбувається одночасно і ви за цим не встигаєте. Саме з цією ситуацією зіткнуться Козероги у січні. Події слідуватимуть одна за одною, і часом ви почуватиметеся дезорієнтованими. Але все буде на позитивній ноті, турбуватися Козерогам нема про що.

Ви відчуєте себе зануреними у вирішення безлічі завдань, пов'язаних із проєктами, якими ви захоплені. Зірки будуть супроводжувати вас на кожному кроці та спрямовувати на вірний шлях. Гроші для вас у січні проблемою не будуть, але, якщо вас спіткає якесь розчарування - не дозволяйте собі витратити все зароблене на дрібнички. Січень стане для вас синонімом радості та щастя.