ua en ru

Початок року буде складним для кількох знаків Зодіаку: на кого чекає непростий січень

Початок року буде складним для кількох знаків Зодіаку: на кого чекає непростий січень Ці знаки Зодіаку чекає на складний січень 2023 року (фото: pixabay.com)

Гороскоп на січень 2023 року обіцяє деякі складнощі представникам зодіакального сузір'я. Причиною такої ситуації стануть одразу три ретроградні планети. Марс до 12 січня, Меркурій – до 18 січня та Уран – до 22 січня.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, для яких січень 2023 року стане дуже непростим періодом. Про це повідомляє Sante Plus.

Рак

Перші тижні року стануть для Раків не надто приємними, і настрій буде пригніченим. Можливо, на них чекає зрада з боку близьких. Це призведе до розчарування та бажання усамітнитися.

Також Раки сумуватимуть через фінансові проблеми, тим більше, що потрібно буде погасити якісь борги саме у січні. Це виснажить усі сили та емоції.

Щоб пережити цей період, Ракам варто звернутися за допомогою до друзів. Потрібно дати волю своїм емоціям і перетерпіти труднощі - потім точно настануть найкращі дні.

Стрілець

Стрільці будуть у січні на піку своєї слави. Єдине, що затьмарюватиме їхнє життя - це кохання. Можливі емоційні переживання, самотність. Представники цього знака почуватимуться самотньо і при цьому бажання спілкуватися з людьми у них не буде.

Між закоханими стане темно та холодно, і деякі пари можуть зруйнуватися. Астрологи рекомендують свої переживання вилити на папір, щоб упоратися. Цей спосіб допомагає краще розібратися у ситуації та вилити біль.

Крім того, Стрільцям доведеться навчитися справлятися з гнівом, тому що через нього можуть бути проблеми зі спілкуванням.

Риби

Емоційним Рибам у січні 2023 року доведеться несолодко. Може постраждати професійна сфера та кар'єра. Найбільша помилка, яку можуть припуститися представники цього знаку – ізолювати себе від суспільства.

Щоб повернути собі безтурботність і гарний настрій, потрібно оточити себе дбайливими та люблячими друзями.