ua en ru

П'ятниця 13: для кого зі знаків Зодіаку цей день стане особливо вдалим

П'ятниця 13: для кого зі знаків Зодіаку цей день стане особливо вдалим Для кого зі знаків Зодіаку п'ятниця, 13 жовтня, стане щасливою (Колаж РБК-Україна)

Гороскоп розповість, для кого зі знаків Зодіаку п'ятниця, 13 жовтня, стане неймовірно вдалим та щасливим днем. З давніх-давен вірили, що число 13 - магічне, а потім стали помічати, що найнеймовірніші події відбуваються саме в ті дні, коли ця дата випадає на п'ятницю. А цієї п'ятниці Марс увійде до знаку Скорпіона і вирівняється з ретроградним Сатурном у Рибах, що обіцяє потужну хвилю енергії.

Для кого зі знаків Зодіаку 13 жовтня стане важливим і незвичайним днем, повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Collective World.

Близнюки

У вас у п'ятницю, 13-го, будуть всі сили, щоб змінити будь-яку ситуацію - хорошу чи погану. Зараз весь світ знаходиться під вашим контролем, і тільки вам вирішувати - як мине ваш день. Якщо ви давно хотіли врегулювати складну ситуацію - користуйтесь моментом.

Рак

Ваш день буде сповнений любов'ю та співчуттям, що цілком для вас природно. Ви отримаєте сьогодні багато кохання у відповідь. І хоча ви вважаєте, що такий день не підходить для побачення, він може стати ідеальним - тому не варто відмовлятися від зустрічей. Тим більше, що вечір цілком може закінчитись романтикою.

Лев

Вам світить сьогодні достаток, особливо у фінансовій сфері. Якщо у вас з'явиться якась фінансова пропозиція чи можливість - уважно вивчіть деталі. Якщо нічого такого немає - купіть хоча б лотерейний білет. Ніколи не знаєш, які саме чудові речі можуть статися, якщо ти докладеш зовсім небагато зусиль.

Стрілець

У вас буде дуже вдалий день. Без додаткових навантажень. Вас буде захоплювати абсолютно все - від зеленого кольору світлофора до смачного латте. І хоча купувати лотерейний білет вам не обов'язково, ця п'ятниця у вас точно буде наповнена радістю, теплом та щастям.

Водолій

Забудьте, що ви ховаєте від усіх свою природну харизму. Сьогодні вам варто показати себе у всій красі й, якщо вас будуть звати на вечірку - не думайте відмовлятися і вирушайте на захід. Можливо там ви виявите, що привертаєте чиюсь увагу. І це дозволить чудово провести час.