ua en ru

Названо три способи, як не платити за багаж понад норму в аеропорту

Названо три способи, як не платити за багаж понад норму в аеропорту Як не платити гроші за великий багаж (колаж РБК-Україна)

Пошук рейсів за вигідними стартовими цінами – важливий перший крок у плануванні будь-якої поїздки, але не забувайте про збори за багаж, які можуть швидко збільшити бюджет поїздки.

Експерти Sante Plus розповіли про способи, які можуть уберегти вас від непередбачених зборів за багаж у майбутніх поїздках.

В даний час знайти рейси за вигідними тарифами стає все простіше, особливо у так званих лоукостерів. Але часто бувають неприємні сюрпризи, які можуть виникнути під час посадки.

Серед найпоширеніших – збори за додатковий багаж. І якщо ви з тих людей, які не враховують вагу та розмір своєї валізи перед тим, як вирушити в аеропорт, остаточна вартість поїздки може сильно вдарити по вашому гаманцю.

Як уникнути додаткових зборів за ручну поклажу?

Трюк із Duty Free

Ця порада включає похід в магазин Duty Free, також відомий як магазин безмитної торгівлі, який зазвичай знаходиться в транзитних зонах міжнародних аеропортів, щоб купити там сумки. Після того, як ви купите сумку, ви можете покласти в неї весь одяг, який не умістився в багаж. На жаль, але це працює не завжди.

Один з користувачів користувач TikTok повідомив, що його змусили відкрити сумку і доплатити за свій багаж.

Трюк із подушкою в літаку

Подушку під голову не заборонено брати із собою в літак, і цей аксесуар, що дозволяє оптимізувати комфорт під час подорожі, може мати інше застосування. Комусь спала на думку хороша ідея використати її, щоб непомітно покласти туди одяг.

  • Візьміть подушку;
  • Зніміть з неї наволочку і вийміть середину;
  • Покладіть туди зайвий одяг, щоб ручна поклажа не перевищувала допустиму вагу.

Одягніть свій одяг, щоб не платити збори за наднормативний багаж

У більшості авіакомпаній ручна поклажа, як правило, безкоштовна, але існують суворі правила щодо розміру та ваги. Якщо ваша ручна поклажа занадто велика або важка, вам, можливо, доведеться помістити її в багажне відділення та заплатити додаткову плату.

Щоб оминути це правило, деякі мандрівники придумали спосіб - надягніть частину одягу, щоб у валізі не було зайвої ваги. Якщо спиратися на відгуки мандрівників, які випробували цей метод, він має великий успіх.