ua en ru

У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)

У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси) Фото: У Мукачеві розцвіла знаменита сакура (facebook.com/mukachevo.rada)

У Мукачеві розцвіла знаменита сакура, яку ще називають "шаленою". Помилуватися красою та наближенням весни можна на вулиці Успенській.

Про це розповіли на сторінці Мукачівської міської ради у Facebook.

Що відомо про сакури в Мукачевому

"По вулиці Успенська в центрі міста розцвіла, відома своїм незвичайним періодом цвітіння, "шалена" сакура. Дерево вкрилося ніжно-рожевим кольором. Сакура завжди цвіте першою, іноді навіть у лютому. А вже скоро в Мукачеві чекаємо на масове цвітіння японської вишні", - розповіли у повідомленні.

Загалом у місті висаджено 7 тисяч сакур на 30 вулицях міста. Загальна довжина вулиць з деревами японської вишні у місті – понад 4 км.

Цвітіння сакур у Мукачеві можна побачити у багатьох місцях центральної частини. Є деревця та біля Мукачівського державного університету (вулиця Ужгородська). Дорогою від вузу до мікрорайону Росвигово теж по обидва боки дороги – сакури. В останні роки все частіше японську вишню висаджують у спальних районах.

Зазвичай сакури починають своє цвітіння у квітні. Навесні алеї квітучої сакури перетворюють Ужгород, Мукачево, Виноградів та низку інших міст на частину Японії.

У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві розквітло дерево, яке називають "візитівкою міста" (фото краси)У Мукачеві зацвіла сакура на вулиці Успенській (фото: facebook.com/mukachevo.rada)