ua en ru

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастя

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастя Які кімнатні рослини не можна дарувати (freepik)

Кімнатні квіти мають живу енергетику і можуть впливати на людей і будинок, де вони перебувають. Тому існують прикмети, які попереджають, що до дарування квітів потрібно ставитися з обережністю.

Які рослини не можна приймати в подарунок - читайте на Styler нижче.

Кактус

Кактуси - це міцні та стійкі рослини, які асоціюються з витривалістю та захистом. Згідно з прикметою, дарування кактуса вважається нещасливим знаком.

Існує думка, що така рослина приваблює негативну енергію і може спричинити невдачу або викликати проблеми у відносинах та у сім'ї.

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастяКактуси (freepik)

Бегонія

Це гарні квітучі рослини, які доступні у безлічі різноманітних сортів. Однак, існує прикмета, що подарунок бегонії може завдати нещастя або залучити хвороби. Багато хто вірить, що вона несе з собою негативну енергію і може порушити гармонію у домі.

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастя

Бегонія (freepik)

Жовті троянди

Жовтий колір троянд пов'язують зі зрадою, сварками чи руйнуванням стосунків. Прикмета говорить, що дарування жовтої троянди може призвести до розриву стосунків, тому варто уникати таких квітів.

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастяЖовта троянда (freepik)

Фіалка

Її можна дарувати тільки родичам, тому що вона дуже чутлива до змін енергетичного фону.

Ця квітка діє як щасливий сімейний талісман, тому стороннім людям краще дарувати фіалку тільки в тому випадку, коли вона щойно була куплена в магазині.

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастяФіалка (freepik)

Грошове дерево

Не можна віддавати грошове дерево зі свого дому заздрісним друзям, родичам або колегам. Такий вчинок може забрати вашу енергію та фінансове благополуччя.

Які кімнатні рослини не можна приймати у подарунок, щоб уникнути нещастяГрошове дерево (flickr)

Важливо, якщо ви приймаєте в подарунок рослину від людини, якій не зовсім довіряєте, то краще "відкупитися". Треба дати щось натомість, можна кілька монет чи якийсь подарунок.