ua en ru

Дієві поради, які допоможуть врятувати улюблений одяг від катишок

Дієві поради, які допоможуть врятувати улюблений одяг від катишок Як позбутися катишок на улюбленому одязі (фото: Freepik)

Кожен з нас хоч раз стикався з такою проблемою, як катишки на одязі, особливо на светрах чи улюблених брюках. І це явище, звісно псує зовнішній вигляд та враження людей про вас.

Про те, як врятувати улюблені речі від катишок, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал стилістки Еліз Ган "Кишеньковий стиліст".

Як катишки впливають на ваш імідж

Здавалося б це така дрібниця, яку майже неможливо помітити оточенню, але це не зовсім так. Катишки - це справжній ворог, який виступає руйнівною силою для будь-якого стилю.

А причин може бути багато, тому свій одяг варто любити й піклуватися про нього не менше, ніж про техніку, наприклад.

Причина перша: вони додають неохайності будь-якій речі та образу, навіть якщо це шкарпетки, які ніхто не бачить.

Причина друга: неохайній людині важко довіритись та бути впевненою за його відповідальність, якщо звичайний догляд за речами має складності. Таким чином, ви можете поставити під сумнів свою репутацію.

Причина третя: одна думка про те, що ваша річ не у порядку, підірве вашу впевненість.

Причина четверта: усі ми знаємо, що відсутність впевненості проявляється не тільки у рішучості, а й у відчутті себе в цілому.

Причина п’ята: кожна поважна жінка завжди слідкує за своїм зовнішнім виглядом і не проявить до себе неповагу у вигляді катишок на одязі.

Причина шоста: охайні речі - це запорука гарного та привабливого вигляду. Імідж та стиль проявляється не лише в красивих речах, а в доглянутих, готових у будь-який момент побачити світ.

Якщо ставитись з повагою і турботою до своїх речей та свого гардероба - ваші речі не лише допоможуть у підтримці персонального стилю, а ще й будуть вірно служити довгий час і ви з радістю зможете насолоджуватись довгі роки улюбленим одягом та його гарним станом.

Дієві поради, які допоможуть врятувати улюблений одяг від катишок

Як прибрати катишки з одягу (фото: Freepik)

Як позбутися катишків на улюбленому одязі

  • робіть ревізію у гардеробі хоча б 1 раз в сезон. Перегляньте кожну річ та приберіть ті, які втратили свою презентабельність.
  • позбутись катишок можна власноруч, для цього потрібно взяти спеціальний скребок або машинку. Також можна віддати річ у хімчистку або на реставрацію.
  • якщо ваша річ не підлягає відновленню - краще придбати іншу таку саму на заміну, або обрати похожу модель. Головне, не залишати річ яка псує імідж лише через те, що це улюблена кофтинка.
  • вибирайте речі з якісного матеріалу. Таким чином ви значно подовжите термін служби одягу.