ua en ru

Чи знаєте ви, чому трилогія "50 відтінків сірого" має саме таку назву? Відповідь точно здивує

Чи знаєте ви, чому трилогія "50 відтінків сірого" має саме таку назву? Відповідь точно здивує Фільм "П’ятдесят відтінків сірого" досі популярний (колаж: Styler)

"П’ятдесят відтінків сірого"... Певно всі й досі перебувають у захваті від романтичної та пристрасної історії кохання Анастейши Стіл та Крістіана Грея, яку було екранізовано кілька років тому.

Ця парочка змогла підкорити серця глядачів в усьому світі, адже трилогія була відзнята за романом Еріки Леонард Джонс, що у фарбах описала незвичайні події між двома закоханими.

У трьох частинах "П’ятдесят відтінків сірого" режисери змогли показати більше частину роману та відтворити все це у своїй реальності, яку згодом побачили і глядачі.

Перша частина фільму звела з розуму майже всіх жінок світу, бо таких картин до цього було небагато. А потім весь світ бажав побачити продовження та розвиток ідеальних стосунків.

Пристрасть, інтрига та зміни звичних патернів поведінки заради кохання - це ідеальна картинка якої, на жаль, або на щастя, не існує в реальному житті.

Чи знаєте ви, чому трилогія "50 відтінків сірого" має саме таку назву? Відповідь точно здивує

Кадр з фільму "50 відтінків сірого"

Глядачі були в захваті від того, як розвивалась історія головних героїв та як Крістіан обережно, але впевнено підпускав до себе Анастейшу. В цьому і є основна майстерність кіноіндустрії, адже глядач бачить на власні очі, як все відбувається.

Попри те, що трилогія настільки популярна серед глядачів і зараз, головний її секрет знають далеко не всі, а він криється у назві.

Дивно те, що іноді ми навіть не замислюємося чому той, чи інший фільм має саме таку назву. Але в історії "50 відтінків сірого" все лежить на поверхні.

Секрет назви "П’ятдесят відтінків сірого"

Річ в тому, що головним персонажем є саме Крістіан Грей та його важка історія життя. Особливо яскраво у фільмі проявлений підлітковий період, коли він потерпав у неявному насильстві.

Оскільки Крістіан з першого погляду здається жорстким, то його герой у фільмі розкривається поступово та обережно.

Грей з перекладу на українську - означає ні що інше, як сірий колір. А якщо зайти зі сторони алегорій - люди, як і фарби, мають відтінки.

І саме через це назва роману прив’язана до Грея, а от режисери спеціально одягали його у сірі кольори, що завуальовано розкриває його багатогранну особистість.

Головний герой має багато прихованих відтінків, і саме тому до його особистості була прив’язана назва фільму, що продовжує підкорювати весь світ.

Чи знаєте ви, чому трилогія "50 відтінків сірого" має саме таку назву? Відповідь точно здивує

Кадр з фільму "50 відтінків сірого"