ua en ru

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhone

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhone Як змінилися iPhone з часом (колаж: РБК-Україна)

Apple оновлює iPhone щорічно. У “яблучних" смартфонах постійно з’являються нові функції і різноманітні фішки, які роблять користування ними зручнішими. Але досі дехто з ностальгією згадує старіші моделі iPhone, коли телефони мали, наприклад, роз’єм для навушників…

РБК-Україна (проект Styler) пропонує вам згадати "культові" функції iPhone, які зникли у флагманських моделях смартфонів.

Кнопка “Додому"

Кнопка “Додому” вперше була представлена ​​на оригінальному iPhone у 2007 році і стала культовим символом “яблучних смартфонів". Вона була присутня на телефонах до 2017 року - на iPhone X розробники замінили її на індикатор.

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhoneКнопка “Додому" у перших моделях iPhone (фото: twitter.com/theapplehub)

Touch ID

Ця функція розпізнавання відбитків пальців вперше була представлена ​​на iPhone 5s у 2013 році. Деякі новіші смартфони Apple, зокрема iPhone SE, теж мають Touch ID. Однак на флагманських iPhone, починаючи з iPhone X у 2017 році, на зміну цій технології прийшла інша - Face ID.

Додамо, що і Face ID, і Touch ID досі є досить сильними та надійними методами автентифікації.

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhoneПам’ятаєте Touch ID на своїх телефонах? (фото: twitter.com/theapplehub)

3D Touch

3D Touch - це тактильна технологія, яка дозволяє користувачам переглядати вміст і отримувати доступ до ярликів, натискаючи на дисплей.

iPhone 6s і iPhone 6s Plus були першими телефонами від Apple, які використовували цю функцію. Пізніше - на iPhone XR - її замінила інша, не менш крута функція Haptic Touch.

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhoneЗ 3D Touch було легше управляти смартфоном, але з Haptic юзери отримали додаткові переваги (фото: twitter.com/theapplehub)

Роз’єм для навушників

Відмова від роз’єму для навушників у 2016 році в iPhone 7 стала одним із найбільш суперечливих рішень в історії Apple. Адже до цього (майже 10 років!) кожен iPhone був оснащений роз'ємом для навушників, що не передбачало покупки додаткових недешевих гаджетів.

Айфономани досі сумують. 4 основні функції, які прибрали з флагманських iPhoneЦієї функції досі не вистачає багатьом власникам iPhone (фото: twitter.com/theapplehub)