ua ru

8 фільмів про НБА, які захоплять не лише любителів баскетболу

8 фільмів про НБА, які захоплять не лише любителів баскетболу Дивіться 8 найкращих фільмів про НБА (колаж: Styler)

Плей-офф НБА 2023 у розпалі. Для багатьох любителів баскетболу з різних куточків планети цей турнір Національної баскетбольної асоціації – найяскравіша спортивна подія сезону. Тут є й інтрига, і емоції, і яскраві слем-данки, про які фанати та гравці розповідатимуть своїм дітям та онукам...

Але ще більше емоцій містять у собі фільми про НБА, якими ми хочемо прямо зараз поділитися з вами. І ці 8 картин точно захоплять вас, навіть якщо ви не є затятим шанувальником цього виду спорту.

Команда зі штату Індіана

У стрічці розповідається історія баскетбольної команди середньої школи, яка виграла чемпіонат штату. Фільм заснований на реальних подіях, у вільній трактовці того, що відбулося зі шкільною командою Мілана, яка виграла чемпіонат штату в 1954 році.

Білі люди не вміють стрибати

Ця культова спортивна комедія сподобається як любителям спорту, так і тим, хто нічого не розуміє у баскетболі.

Над кільцем

Фільм розповідає про молодого перспективного баскетболіста, вплив на якого мають місцевий кримінальний авторитет Берді та охоронець школи, Шепард, який сам є талановитим гравцем у баскетбол.

Космічний джем

Культовий сімейний комедійний анімаційно-ігровий фільм 1996 року. Картина розповідає про вигадані пригоди баскетболіста Майкла Джордана та мультиплікаційних персонажів Looney Tunes.

Знайти Форестера

Фільм розповідає про юного Джамала Уоллеса - талановитого баскетболіста із задатками літературного обдарування.

Прорватися до НБА

У головній ролі цієї спортивної драми знявся Адам Сендлер, який зіграв скаута НБА, який знаходить в Іспанії недосвідченого, але талановитого гравця і намагається підготувати його до драфту НБА. Роль основного антагоніста виконав нападник "Міннесоти Тімбервулвз" Ентоні Едвардс.

Ейр

Історія про співпрацю бренду спортивного взуття Nike та баскетболіста Майкла Джордана у 1980-х роках.

Тренер Картер

Цей фільм заснований на реальних подіях з життя тренера Кена Картера - у минулому баскетболіста, який став тренером шкільної команди Річмонда.