Бійці ЗСУ разом з розвідниками знищили полк армії РФ та взяли в полон значну кількість окупантів під час спільних штурмових дій на Лиманському напрямку. Відео оприлюднили у мережі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Третього армійського корпусу Збройних сил України.
Операцію провели Третій армійський корпус разом із Головним управлінням розвідки Міноборони України.
Як повідомляється, у результаті злагодженої взаємодії українським підрозділам вдалося вирівняти лінію фронту та покращити тактичне положення у районі бойових дій.
Дії ЗСУ обмежили можливості противника для маневру і створили передумови для подальших рішень на напрямку.
Командир Третього армійського корпусу генерал Андрій Білецький зазначив, що спільні дії з ГУР дали відчутний результат.
"Разом із ГУР досягли оперативно-тактичного результату на Лиманському напрямку. Це продовження традиції ще з часів звільнення Мощуна й прориву гелікоптерів до Маріуполя - підставляти один одному братерське плече. Вдячний за зразкову співпрацю", - заявив він.
Своєю чергою командир спецпідрозділу ГУР МО "АРТАН" Віктор Торкотюк наголосив на ролі особового складу.
"Це насамперед заслуга бійців і бойових командирів, які знаходять варіанти вирішення будь-якого завдання", - підкреслив він.
У листопаді російські війська активізували наступ на Лиманському напрямку. Великі групи піхоти намагаються прорвати українську оборону, просочитися в місто та вийти до залізничного вокзалу.
На цьому напрямку тривають важкі бої, загарбники не припиняють атаки.
Як вказали у звіті ISW, наразі командування ворожої армії розглядає Лиман як пріоритетну ціль для майбутнього наступу на Слов’янськ.
За даними Генштабу, протягом минулої доби, 17 грудня, на Лиманському напрямку ворог атакував 15 разів, намагаючись просунутися вперед поблизу населених пунктів Нововодяне, Колодязі, Дробишеве, Новоселівка та у бік населеного пункту Чернещина.