Во время стычки с участниками блокады Донбасса пострадал один полицейский, - Аброськин

Во время стычки с участниками блокады Донбасса пострадал один полицейский, - Аброськин
Фото: Вячеслав Аброськин

Активистами блокады Донбасса руководил нардеп от "Самопомочи" Тарас Пастух

На блокпосте возле Константиновки произошла стычка между участниками блокады Донбасса и полицейскими, один полицейский пострадал. Об этом сообщает заместитель главы Национальной полиции, начальник ГУ НП в Донецкой области Вячеслав Аброськин в Facebook.

"Сегодня около 16.30 на блокпосту у Константиновки для проверки была остановлена автоколонна, которая двигалась со стороны Покровская в составе порядка 50 человек во главе с народным депутатом Тарасом Пастухом. Однако часть граждан отказалась проходить проверку, и совершила попытку силового прорыва сквозь блокпост. Один из полицейских травмирован в результате применения активистами слезоточивого газа", - написал Аброськин.

Также сообщается, что активистами руководил нардеп от "Самопомочи" Тарас Пастух.

 

Заїжджі "гастролери" так і їдуть до Донеччини. Не корисними діями, а провокаціями вони знов і знов створюють інфоповоди навколо себе. Поки "Вова Хворобливий" вигадує наступну провокацію проти поліцейських, його "колега по спектаклю" Тарас Пастух разом з опричниками взяв естафету по створенню скандалів. Сьогодні близько 16.30 на блокпості біля Костянтинівки для перевірки була зупинена автоколона, яка рухалася зі сторони Покровська у складі порядка 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилася проходити перевірку та вчинила спробу силового прориву крізь блокпост. Один з поліцейських травмований в результаті застосування активістами сльозогінного газу. Шановні, ну і чим ви кращі за "ополченців", які під крики "міліція з народом" в 2014 захоплювали адмінбудинки на Донеччині? А може свій запал будете демонструвати не в тилу, а на передовій? Чи там нема камер задля піару вашої бурхливої діяльності? Майте повагу до нашої країни, не виставляйте себе та своїх однодумців на посміховсько. Гроші можна заробляти й чесною працею, а не "проституцією на рельсах". Звертаюсь до "блокадників", як організаторів, так і учасників. Шановні, не переходьте межу неповернення, бо в подальшому через такі ваші необдумані дії може статися трагедія.

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 15 березень 2017 р.

Напомним, вчера на блокпосту в Славянске произошла стычка между участниками блокады Донбасса и полицией, пострадало несколько полицейских. 

On Top
Продолжая просматривать www.rbc.ua, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Пропустить Соглашаюсь