ru ua

Під час сутички з учасниками блокади Донбасу постраждав один поліцейський, - Аброськін

Під час сутички з учасниками блокади Донбасу постраждав один поліцейський, - Аброськін Фото: В'ячеслав Аброськін

Активістами блокади Донбасу керував нардеп від "Самопомочи" Тарас Пастух

На блокпості біля Костянтинівки сталася сутичка між учасниками блокади Донбасу і поліцейськими, один поліцейський постраждав. Про це повідомляє заступник голови Національної поліції, начальник ГУ НП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін Facebook.

"Сьогодні близько 16.30 на блокпосту біля Костянтинівки для перевірки було зупинено автоколона, яка рухалася зі сторони Покровська у складі близько 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилася проходити перевірку, та зробила спробу силового прориву крізь блокпост. Один з поліцейських травмований в результаті застосування активістами сльозогінного газу", - написав Аброськін.

Також повідомляється, що активістами керував нардеп від "Самопомочи" Тарас Пастух.

Заїжджі "гастролери" так і їдуть до Донеччини. Не корисними діями, а провокаціями вони знов і знов створюють інфоповоди навколо себе. Поки "Вова Хворобливий" вигадує наступну провокацію проти поліцейських, його "колега по виставі" Тарас Пастух разом з опричниками взявши естафету по створенню скандалів. Сьогодні близько 16.30 на блокпості біля Костянтинівки для перевірки була зупинена автоколона, яка рухалася зі сторони Покровська у складі близько 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилася проходити перевірку та вчинила спробу силового прориву крізь блокпост. Один з поліцейських травмований в результаті застосування активістами сльозогінного газу. Шановні, ну і чим ви кращі за "ополченців", які під крики "міліція з народом" в 2014 захоплювали адмінбудинки на Донеччині? А може свій запал будете демонструвати не в тилу, а на передовій? Чи там нема камер задля піару вашої бурхливої діяльності? Майте повагу до нашої країни, не виставляйте себе та своїх однодумців на посміховсько. Гроші можна заробляти й чесною працею, а не "проституцією на рейках". Звертаюсь до "блокадників", як організаторів, так і учасників. Шановні, не переходьте межу неповернення, бо в подальшому через такі ваші необдумані дії може статися трагедія.

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 15 березень 2017 р.

Нагадаємо, вчора на блокпосту в Слов'янську сталася сутичка між учасниками блокади Донбасу і поліцією, постраждало кілька поліцейських.