ua en ru

Україна має сісти за стіл переговорів і почати діалог з Трампом, - Венс

Україна має сісти за стіл переговорів і почати діалог з Трампом, - Венс Фото: Джей Ді Венс, віце-президент США (Getty Images)

Президент США Дональд Трамп хоче, щоб українська влада повернулася за стіл переговорів. Нескінченно продовжувати війну неможливо.

Як передає РБК-Україна, про це під час спілкування з журналістами заявив віце-президент США Джей Ді Венс.

"Президент (Трамп - ред.) дуже чітко сказав про нашу політику щодо України, що він хоче, щоб українці сіли за стіл переговорів", - зазначив Венс.

За його словами, США хочуть, щоб в українців була суверенна і незалежна країна. Також він відзначив хоробрість українських воїнів. Але ні Європа, ні США, ні Україна "не можуть продовжувати цю війну нескінченно".

"Тому важливо, щоб усі сіли за стіл переговорів, і президент намагається послати дуже чітке послання. Українці повинні сісти за стіл переговорів і почати домовлятися з президентом Трампом", - додав Венс.