ua en ru

Toyota офіційно оголосила про припинення виробництва автомобілів в Росії

Toyota офіційно оголосила про припинення виробництва автомобілів в Росії Фото: Toyota офіційно оголосила про припинення виробництва автомобілів в Росії (Getty Images)

Японський автоконцерн Toyota припиняє виробництво на заводі ТОВ "Тойота Мотор" у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву компанії.

Компанія зупинила виробництво в Санкт-Петербурзі 4 березня через серйозні порушення в логістичних ланцюжках поставок ключових матеріалів та деталей.

При цьому компанія зберігала повний штат співробітників та забезпечувала готовність підприємства відновити виробництво у будь-який момент.

"Проте через шість місяців ми не змогли виробити підхід, який дозволив би нам повернутися до повноцінної діяльності, і не бачимо можливості для відновлення виробництва в найближчому майбутньому", - сказано в заяві.

При цьому операційна діяльність московського офісу ТОВ "Тойота Мотор" буде оптимізована та реструктурована з фокусом на підтримку дилерської мережі для продовження обслуговування клієнтів Toyota та Lexus в РФ.

Компанія пропонує співробітникам підтримку, включаючи допомогу у подальшому працевлаштуванні, навчанні та підвищені виплати.

Зазначимо, що на майданчику в Петербурзі випускалися моделі Camry та RAV4. Потужності було розраховано на випуск 100 тисяч автомобілів на рік.