ua ru

СБУ прийшла з обшуками до собору УПЦ МП у Борисполі

СБУ прийшла з обшуками до собору УПЦ МП у Борисполі Фото: СБУ прийшла з обшуками до собору УПЦ МП у Борисполі (facebook.com/ssu.kyiv)

Правоохоронці продовжують перевіряти церкви УПЦ МП в Україні. Цього разу СБУ прийшла до одного з соборів Борисполя (Київська область).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на СБУ.

"Служба безпеки України спільно з Національною поліцією та добровольчими формуваннями територіальних громад в межах системної роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні здійснює контррозвідувальні (безпекові) заходи на території об’єкту Свято-Покровського кафедрального собору у м. Бориспіль (Київська область)", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, правоохоронці перевіряють, чи не використовують об'єкти УПЦ МП як осередки "русского мира" та займаються убезпеченням населення від провокацій і терористичних актів.

Крім того, проводяться перевірки, чи не використовують приміщення собору для переховування ДРГ, іноземців, для зберігання зброї тощо.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:

  • проводять огляд території та приміщень з метою виявлення заборонених до обігу предметів;
  • здійснюють перевірку осіб на предмет їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.