ua en ru

Повернення 30 тисяч гривень військовим: у Раді хочуть відкласти питання

Повернення 30 тисяч гривень військовим: у Раді хочуть відкласти питання Фото: керівник президентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія (Віталій Носач, РБК-Україна)

Закон про повернення доплат усім військовим в розмірі 30 тисяч гривень не будуть подавити на підпис президенту Володимиру Зеленському. Замість цього в Раді створять робочу групу для розв'язання питань.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника президентської фракції "Слуга народу" Давида Арахамії в Telegram.

Арахамія висловився проти голосування в Раді постанови № 8312-П, після чого закон про повернення виплат військовим потрібно подавати на підпис президенту.

За його словами, питання військових не можна вирішувати без участі самих військових.

"Тому будемо пропонувати відкласти розгляд постанови №8312-П і негайно створити робочу групу з представників Верховної ради, уряду та силового блоку, щоб напрацювати фінальне рішення стосовно чутливого для суспільства питання оплати праці наших захисників", - повідомив він.

Арахамія оприлюднив лист керівництва силових відомств, яке висловилося проти рішення Верховної ради щодо повернення доплат у 30 тисяч гривень в тому вигляді, як воно було прийняте.

Лист підписали міністр оборони Олексій Резніков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний, начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала, голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, командувач Нацгвардії Юрій Лебідь, голова СБУ Василь Малюк.

Повернення 30 тисяч гривень військовим: у Раді хочуть відкласти питання

Повернення 30 тисяч гривень військовим: у Раді хочуть відкласти питання