Норвезькі біатлоністки розіграли перемогу в гонці переслідування на чемпіонаті Європи

Норвезькі біатлоністки розіграли перемогу в гонці переслідування на чемпіонаті Європи Фото: Марен Кіркейде виграла друге "золото" на чемпіонаті Європи-2024 (biathlonworld.com)

Скандинавка Марен Кіркейде тріумфувала в біатлонному перс'юті на європейській першості в словацькому Брезно-Осрблє.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

20-річна норвежка фінішувала першою на 10-кілометровій дистанції. Вона дісталася до фінішу з часом 29:49,9 хвилин.

Кіркейде випередила свою співвітчизницю Калкенберг. Обидві схибили по два рази на чотирьох вогневих рубежах. Ті ж два постріли в "молоко" мала і француженка Мішелон. Однак, у швидкості вона значно поступилася норвезьким біатлоністкам і взяла "бронзу" з майже півхвилинним відставанням.

Найкраще серед українок виступила Анастасія Меркушина. Вона закрила всі 20 мішеней, але за прикладом Мішелоном програла лижним ходом. Натомість учорашня медалістка Дмитренко фінішувала аж у четвертому десятку (6 промахів).