ua en ru

Належав другу Путіна. ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києві

Належав другу Путіна. ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києві Фото: ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza (oceanplaza com ua)

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати українські активи російського олігарха Аркадія Ротенберга, серед яких київський торгово-розважальний центр Ocean Plaza.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Вищий антикорупційний суд в Facebook.

"Колегія суддів ВАКС задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха та його сина, а також ще двох російських громадян щодо конфіскації їхніх українських активів на підставі пункту 1-1 частини першої статті 4 Закону України "Про санкції"", - йдеться у повідомленні.

Таким чином ВАКС наклав арешт на Товариство з обмеженою відповідальністю "Авангард-Віларті", до складу якої входить Ocean Plaza.

На рішення ВАКС вже відреагував глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Він зазначив, що рішення набере чинності через 10 днів, проте навіть якщо російський олігарх захоче оскаржити його, шансів на успіх у нього немає.

"Майно близького друга Путіна перейде у власність держави й буде передане в управління Фонду держмайна. Ми попереджали, що російські олігархи заплатять за злочини проти України", - зазначив він.

Нагадаємо, минулого року арештовані активи ТРЦ Ocean Plaza на понад 350 млн гривень передали в управління АРМА.

На початку березня ВАКС зареєстрував позов щодо конфіскації активів олігархів Аркадія та Ігоря Ротенбергів в Україні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.