ua ru

МЗС Британії про конфіскацію активів РФ: не так просто, як передбачалося

МЗС Британії про конфіскацію активів РФ: не так просто, як передбачалося Фото: міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі (Getty Images)

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що процедура конфіскації російських активів не така проста, як передбачалося раніше.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politics.

Під час запитань департаменту закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку представник лейбористів Стівен Доуті запитав міністра про конфіскацію російських активів.

"Коли міністр закордонних справ викладе чіткий план щодо конфіскації, а не просто заморожування російських державних активів?", - запитав Доуті.

Зі свого боку очільник МЗС Британії відповів: "Це не так просто, як передбачає його запитання. Річ у тім, що конфлікти по всьому світу відбувалися і раніше. Раніше були злочинці - і ніколи не було конфіскації активів".

Нагадаємо, США разом із союзниками заблокували або конфіскували понад 58 млрд доларів активів, що належать або контролюються громадянами РФ, які перебувають під санкціями.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.