Дудченко фінішував на подіумі в індивідуальній гонці чемпіонату Європи з біатлону

Дудченко фінішував на подіумі в індивідуальній гонці чемпіонату Європи з біатлону Фото: Антон Дудченко виявився найсильнішим серед українців (Getty Images)

Упевненою перемогою норвежця Ендре Стрьомсгейма завершилася перше змагання у чоловічій програмі біатлонної першості Європи в швейцарському Ленцергайде. Український біатлоніст Антон Дудченко здобув срібну медаль.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

25-річний скандинав став найкращим на дистанції два десятки кілометрів. Гонку з чотирма вогневими рубежами він пройшов за 51:05,7 хвилину.

Стрьомсгейм не припустився жодного промаху та випередив Дудченка на понад дві хвилини. Українець до свого пасиву записав одну штрафну хвилину під час першої стрільби в стійці. Доповнив подіум словенець Планко (1 промах).

Найгірше серед українських біатлоністів виступив Денис Насико. Він аж 6 разів промахнувся і фінішував за межами топ-50. Натомість Тищенко, Цимбал, Прима та Лесюк продемонстрували посередню стрільбу та швидкість на дистанції, тож розташувалися за межами першої десятки.