Біатлон. Лише одна українка потрапила в залікову зону спринтерської гонки: результати

Біатлон. Лише одна українка потрапила в залікову зону спринтерської гонки: результати Фото: спринт виграла шведка Ханне Еберг (biathlonworld.com)

Сьогодні, 28 листопада, завершилася жіноча програма етапу Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді. Єдиною українкою, яка потрапила в залікову зону, виявилася Олена Білосюк - у неї 24-й результат.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Білосюк також стала єдиною представницею України, яка пройшла всю гонку без промахів. Однак ходом вона поступилася аж 1: 22,1 переможниці Ханні Еберг (0+0) зі Швеції. Друге місце посіла Анаіс Шевальє-Буше з Франції (0+0 і +11,3 секунд відставання), третя - норвежка Марте Олсбю Ройселанд (0+1 і +15,4).