Олексій Костусєв

24.02.2014 - 12:47
Екс-мер Одеси Костусєв вперше прокоментував свою відставку
10.01.2014 - 11:45
Нардеп Жванія пропонує Раді призначити вибори мера Одеси на 30 березня
27.12.2013 - 05:27
Екс-мер Одеси Костусєв вперше після відставки з'явився на публіці
18.12.2013 - 03:55
Профільний комітет рекомендував Раді призначити на 30 березня 2014 р. вибори мера Одеси
07.11.2013 - 05:07
Едуард Матвійчук звільнений з посади голови Одеської ОДА
04.11.2013 - 11:52
Одеська міськрада прийняла відставку Костусєва
01.11.2013 - 07:16
Одеська міськрада 4 листопада розгляне відставку Костусєва
31.10.2013 - 04:48
Нардеп Гурвіц буде балотуватись на мера Одеси
31.10.2013 - 02:05
Костусєв склав із себе повноваження мера Одеси
07.06.2013 - 02:17
Проливний дощ затопив центри Одеси та Миколаєва (фото, відео)
19.02.2013 - 11:02
В Одесі відкрилося почесне консульство Литви
15.02.2013 - 11:07
Костусєв наказав створити комісію для перевірки Одеського аеропорту
25.01.2013 - 07:44
В Одесі через негоду заборонили в'їзд вантажного транспорту
04.12.2012 - 03:59
Юрія Вілкула обрано президентом Асоціації міст України
04.12.2012 - 03:33
Юрій Вілкул став президентом Асоціації міст України
25.01.2012 - 03:46
В Одесі госпіталізований син Президента Франції
19.12.2011 - 11:45
Мер Одеси Костусєв вийшов з лікарняного і провів апаратну нараду
14.12.2011 - 01:20
Костусєв на період хвороби призначив в.о. мера Олександра Орлова
06.12.2011 - 11:18
Ківалов: Підстав для проведення виборів мера в Одесі немає
06.12.2011 - 10:57
Підстав для проведення виборів мера в Одесі немає, оскільки Костусєв не писав заяву про відставку, - Ківалов
05.12.2011 - 09:06
Госпіталізований мер Одеси Костусєв опритомнів
1 2 3 4 5 6 7
1 из 7
Архів

Народився 29 червня 1954 р. у м. Невельськ Сахалінської області Російської Федерації. У 1975 р. закінчив Одеський інститут народного господарства. Заслужений економіст України. Доктор економічних наук.

1975-1977 рр. - служба в армії.

1977-1991 рр. - працював в Одеському інституті інженерів морського флоту, де за 15 років пройшов шлях від молодшого наукового співробітника до доцента, завідувача кафедри.

З 1991 р. - заступник голови Київського райвиконкому м. Одеси.

З 1992 р. - голова Одеського міського комітету приватизації.

З 1998 р. - народний депутат України III скликання від блоку "СПУ-СелПУ", голова підкомітету з питань енергетики та енергозбереження комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

2000-2001 рр. - голова комітету ВРУ з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій.

Липень 2001 р. - травень 2008 р. - голова Антимонопольного комітету України.

2004-2006 р. - голова Міждержавної ради з антимонопольної політики країн - членів СНД.

2004-2005 рр. - голова політичної партії "Союз".

З 2005 р. - член Партії регіонів.

2006-2007 рр. - народний депутат України V скликання від Партії регіонів, заступник голови бюджетного комітету ВРУ.

2007 р. - обраний народним депутатом України VI скликання від Партії регіонів, з травня 2008 р. - голова підкомітету з питань економічної конкуренції та антимонопольної політики комітету ВРУ з питань економічної політики.

1 квітня - 14 грудня 2010 р. - голова Антимонопольного комітету України.

З грудня 2010 р. - міський голова Одеси.

Нагороджений орденами "За заслуги" ІІ та ІІІ ступенів.