ru ua

На ці знаки Зодіаку у травні звалиться несподіване багатство

На ці знаки Зодіаку у травні звалиться несподіване багатство Гороскоп 2020 (колаж: РБК-Україна)

Гороскоп на травень 2020 назве три знака Зодіаку, яким уготоване грошове везіння

Гороскоп 2020 обіцяє трьом знаками Зодіаку казкове везіння в грошовій сфері. Астрологи дали пораду кожному представнику зодіакального сузір'я, як зберегти і примножити фінанси в кінці весни 2020. Хто ці щасливчики, яким допомагають навіть зірки, ви зможете дізнатися з матеріалу Styler.

Фінансовий гороскоп на травень 2020: Телець

У травні у Тельця буде неймовірно сильно розвинена інтуїція, особливо чуття буде хорошим у фінансових справах. Астрологи вважають, що ви майже відчуєте зв'язок з матеріальним світом. Завдяки цьому вам вдасться буквально знайти золоту жилу, що особливо актуально в цей нелегкий час. Крім того, ви станете правильно розуміти роль грошей у житті й у вашому майбутньому процвітанні.

Фінансовий гороскоп на травень 2020: Діва

Діви у травні будуть демонструвати собі і всім оточуючим сильні матеріальні інтереси, а також неабияке вміння заробляти гроші. Ви навіть зможете впливати на людей, користуватися здатністю маніпулювати ними у своїх інтересах і вмінням живитися за їх рахунок. Такі надздібності дозволять вам розбагатіти буквально на порожньому місці.

Фінансовий гороскоп на травень 2020: Козеріг

Козерогам час потирати долоні, адже їх чекає по-справжньому вдалий місяць у фінансовій сфері. У навколишніх виникне відчуття, що ви практично ні на що не витрачаєте грошей, зате прибуток сам плине до вас у руки. Остерігайтеся - таке положення речей заманливе для грабіжників! Астрологи радять поменше базікати про ваші дебети і кредити, щоб не вводити оточуючих у спокусу.

Раніше ми писали, життя яких знаків Зодіаку перевернеться з ніг на голову вже в кінці квітня. Астрологи дали їм пораду, як витягти з шансів, дарованих зірками максимум вигоди.