ua ru

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото) Фото: Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (freepik.com)

В Україні шкільні їдальні мають у новому навчальному році перейти на оновлене меню для дітей. Розробники страв для шкільного меню стверджують, що раціон харчування стане більш корисним і насиченим. Комплексні обіди у школярів є в багатьох країнах світу.

Як виглядають такі обіди в різних шкільних їдальнях різних країн - читайте в матеріалі нижче.

У Гонконзі у дітей в обід вхід рис, салат, суші, підлива. У школах є салат-бар, суші-бар і кафе, де шеф-кухарі пропонують спеціальне меню. Вартість набору в середньому 4,5 долара.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)У Китаї шкільний комплексний обід складається з чотирьох страв – гарнір, м'ясні кульки, салат і окремо – свіжі овочі.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)У Франції шкільний обід - дуже важлива частина дня і харчуванню дітей тут теж приділяють пильну увагу. Страви змінюються щодня. У стандартний комплексний обід ходить порція овочів і зелені, гарнір, м'ясне блюдо + відварені овочі, булочка і до неї порційний сир або масло. На десерт - шматочок пирога.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)У Фінляндії комплексні обіди для школярів безкоштовні. Зовні вони нагадують обіди в Україні - ложка гарніру, ложка підливи, салат, свіжі овочі. Додатково - шматочок хліб з маслом або галети.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)Традиційний обід в Японії включає порцію гарніру, порцію підливи, окремо – салат і в упаковуванні – десерт.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)В Індії діти отримують досить різноманітне меню: гарнір з овочами, підлива, основне блюдо, два соуси на вибір.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)У США обходяться без гарніру у вигляді круп. У меню входить котлетка з соусом, салат, на гарнір – горошок і морквина. Додатково - шматочок хліба і на десерт-банан.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)А ось ще один варіант обіду в США. Так годують у школах Техасу.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)А ось так виглядає обід в румунській школі - круасан і пакет молока або кефіру.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)Обід школяра в Словаччині: копчена скумбрія, хліб, салат з помідорів і червоного перцю, ківі, яблуко, десерт.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)

Обід сінгапурського школяра: смажені анчоуси, омлет, печеня з капустою і помідорами, паростки сої та куряча відбивна.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)

В Іспанії школяр отримає на обід: смажену рибу з помідорами та салатом, хліб, яблуко.

Як виглядають шкільні обіди в різних країнах світу (фото)