Воротар взагалі вийшов на поле? Матч української команди закінчився з рахунком 22:0

Воротар взагалі вийшов на поле? Матч української команди закінчився з рахунком 22:0 Фото: футболісти луганської "Зорі" (Getty Images)

Луганська "Зоря", що зараз проводить літні збори у Туреччині, у останньому поєдинку перемогла клуб "Макуспор" з міста Бурдур з нетиповим для футбольних матчів рахунком 22:0.

Цікаво, що у цьому матчі відзначився майже кожен гравець третьої команди української Прем'єр-ліги. Лише Данило Алефіренко зробив дубль.

Якщо переглянути хронологію матчу, то виходить, що луганчани забивали у ворота суперників кожні чотири хвилини. А останні три голи влетіли у ворота турецького клубу всього за дві хвилини.

Автори голів:

5 хв. - Олександр Гладкий (1:0)

9 хв. - Шахаб (2:0)

13 хв. - Дмитро Хомченовський (3:0)

15 хв. - Жуніньо (4:0)

19 хв. - Владислав Кабан (5:0)

22 хв. - Сергій Булеца (6:0)

35 хв. - Максим Імереков (7:0)

39 хв. - Жуніньо (8:0)

43 хв. - Віталій Вернидуб (9:0)

45 хв. - Денис Фаворов (10:0)

50 хв. - Максим Хлань (11:0)

51 хв. - Артем Громов (12:0)

55 хв. - Денис Нагнойний (13:0)

58 хв. - Крістіан (14:0)

59 хв. - Агрон Руфат (п) (15:0)

68 хв. - Єгор Назарин (16:0)

75 хв. - Ахмед Алібеков (п) (17:0)

76 хв. - Владислав Ємець (18:0)

79 хв. - Максим Казаков (19:0)

85 хв. - Данило Алефіренко (20:0)

86 хв. - Денис Янаков (21:0)

87 хв. - Данило Алефіренко (22:0)

Зауважимо, що "Макуспор" - це футбольна команда університету імені Бурдура Мехмета Акіфа Ерсоя, яка з майбутнього сезону буде виступати у другому дивізіоні Туреччини.

У соціальних мережах тим часом юзери жартують про результат товариського матчу "Зорі".

• А у супротивника воротар взагалі вийшов на поле?
  • Воротар певно пішов по пиво

Додамо, що найбільший в історії футбольних матчів рахунок був зафіксований у 2002 році. У чемпіонаті Мадагаскару поєдинок між "Стад Олімпік Л'Емірн" і "Адемою" завершився з рахунком 0:149.

Найбільші рахунки у футбольних матчах

• 36:0 - у матчі за Кубок Шотландії 1885 року між клубами "Арбоат" і "Бон Акорд".
  • У тому ж році в Шотландії поєдинок між "Данді Харп" та "Абердін Роверс" закінчився з рахунком 35:0.
  • У відборі на ЧС 2002 Австралія перемогла ​​Американське Самоа з рахунком 31:0. Цей результат залишається найбільшим з усіх офіційно зареєстрованих ФІФА за участю збірних команд.
  • В рамках Тихоокеанських ігор 1971 року збірна Таїті розгромила футболістів з Островів Кука з рахунком 30:0.
  • Один з свіжих рекордів - 27:0. Такий рахунок трапився у товариському матчі "Вільярреал" - "Надава".