ru ua

Лікарі назвали найкорисніші спеції: повинні бути в раціоні кожної сім'ї!

Лікарі назвали найкорисніші спеції: повинні бути в раціоні кожної сім'ї! Лікарі назвали найкорисніші спеції (pixabay)

Лікарі розповіли, про три найкорисніші спеції, які повинні бути на столі кожної сім'ї. Виявляється, ці приправи можуть не тільки радувати наші смакові рецептори, але і приносити реальну користь здоров'ю.

Про це пише hopkinsmedicine.

Кориця знизить цукор в крові

Кориця особливо корисна для людей з високим рівнем цукру в крові. Вона надає солодкуватий смак їжі. Дослідження показують, що при регулярному вживанні кориці у людей з діабетом другого типу рівень цукру стає нижче.

Кориця також може принести користь серцю, так як вона сприяє зниженню високого холестерину.

Куркума бореться із запаленнями

Куркума більш відома своїм використанням в індійських стравах. Але тепер її називають суперпродуктом завдяки здатності зменшувати запалення - часту причину дискомфорту і хвороб.

Одним з компонентів куркуми є куркумін. Дослідження показують, що він може зменшити запалення в мозку, яке було пов'язано з хворобою Альцгеймера та депресією.

Завдяки своїм протизапальним властивостям куркумін також ефективний для зменшення болю і набряку у людей з артритом. А результати деяких експериментів показують, що куркумін має потужні протиракові властивості.

Імбир допоможе при нудоті

Імбир - тропічна рослина, яка тисячоліттями використовувалася в азіатських культурах для лікування розладу шлунка, діареї і нудоти.

Дослідження показали, що імбир заспокоює нудоту, пов'язану з вагітністю, зменшує розлади шлунково-кишкового тракту, запобігає симптомам укачування. Він може навіть допомогти при нудоті і блювоті, викликаних хіміотерапією, якщо приймати його разом з ліками від нудоти.