ua en ru

Усик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшла

Усик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшла Олександр Усик зробив заяву про фільм Оксани Марченко (скрін відео)

Олександр Усик поскаржився на дружину Медведчука Оксану Марченко, яка без відома боксера включила його одну зі сцен свого скандального фільму "Паломниця".

Про це він сказав у коментарі львівському виданню ПравдаТут.

Український спортсмен зізнався, що дійсно мав розмову з Марченко у Києво-Печерській Лаврі. Але це було близько року тому і Олександр навіть не підозрював, що його розповідь потрапить до якогось фільму.

"Я не знімався у фільмі Оксани Марченко. Це просто дурня якась вийшла. Це відео було записано десь рік чи більше тому. Мені запропонували поговорити з Оксаною. Вона знімала фільм про Лавру. Я сказав, що не хочу з нею говорити. Але ченці вмовили. У підсумку я погодився, а зараз дізнався, що якесь кіно вийшло", - прокоментував Усик, назвавши те, що зробила дружина Медведчука, "інформаційною війною".

"Коли комусь погано, вони дурять. Я вже задовбався мовчати і миритися, коли люди так роблять. Нехай це буде на їхній душі", - додав Усик.

Усик відрікся від Марченко

Чому виник скандал

Нагадаємо, що у першій серії "Паломниці" Марченко показала розмову з українським чемпіоном Олександром Усиком. На відео він розповідає дружині лідера партії ОПЗЖ, на яку накладено санкції, про своє дитинство, важку хворобу і те як йому допомогла віра.

"Я захворів і почув розмову мами з лікарем, що я, можливо, не зможу витягнути цю хворобу. І батюшка прийшов до церкви, я готувався, ніби до зустрічі з Богом, питав у нього, як це, як він зустрічає, що треба говорити. Батюшка здивовано дивився на мене - мені було 7-8 років - і каже: "Ти чому про смерть взагалі говориш? Єдиному, кому вирішувати, помреш ти чи ні, це Всевишньому", - говорить у фільмі Усик.

Усик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшлаУсик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшла

Усик у фільмі Марченко "Паломниця"

Додамо, що сам боксер славиться набожністю і не приховує свого позитивного ставлення до так званої УПЦ МП, яка, власне, володіє Києво-Печерською Лаврою. При цьому боксер вважає себе аполітичним.

Зауважимо також, що під час фільму на Усику був мікрофон-петличка, тому він точно знав, що Марченко знімає відео – це не була просто дружня розмова.

Усик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшлаУсик про фільм Оксани Марченко "Паломниця": дурня якась вийшла

Усик у фільмі Марченко "Паломниця"